Kolegyne ako hostia

Ahojte, mám menšiu dilemu, chcem pozvať aj zopár kolegýň na svadbu s ktorými veľmi dobre vychádzame no neviem či aj hosťom ktorí sú pozvaní neskôr mám dať nejaký darček (hostia ktorí budú na celej hostine budú mať na stole malú pozornosť). Ako to riešite vy? Ďakujem za každú radu 🙂
Odpovedať
ja nedavam ziadne darceky ani tym, co su pozvani od zaciatku
Odpovedať
Ahoj, ja dávam všetkým aj tým, čo prídu večer lebo ja som to spravila tak ze som menovky dala na ten darcek
Odpovedať
Ono by to malo byt podla mna tak, ze bud budes davat vsetkym, teda aj tym, co pridu neskor, alebo nedas nic nikomu. Jedine tak to bude podla mna spravodlive
Odpovedať
@pilcha33 ďakujem a asi to tak aj veru spravím 🙂
Odpovedať
tak ono sa zvykne davat vsetkym ale je to na tebe ako sa rozhodnes, ci das aj tym ktori pridu neskor ako hostia alebo co 🙂 to je vyslovene na tebe aj keby si sa rozhodla nedat vobec 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@samka11 asi tak nejak by to malo aj byť, lebo potom môžu vznikať aj kvôli takýmto maličkostiam všeliaké zbytočné škripky
Odpovedať
osobne by som asi dala 🙂 ved je to take, ze aj tak pridu na svadbu aj ked neskor 🙂 tak je to take zo slusnosti aj nech maju pamiatku 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
priklonila by som sa k tomu, ze bud dostane teda nieco kazdy host, bez rozdielu na to, kedy pride alebo teda ziadny. ono fakt by to niekto, kto by teda nedostal nic mohol vziat zle a az take rozdiely medzi hostami by som nerobila
Odpovedať
Asi to tak ale bude lepsie ked dostane tiez bud kazdy alebo nikto, lebo to potom moze prist cloveku akoze luto vies ako.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?