Oblečenie na neformálnu svadbu v záhrade

Zdravím, s priateľom plánujeme svadbu v lete, a predstavujeme si to tým štýlom, že úradná svadba a potom grill párty u nás na záhrade. Len má zaujima, ako by ste riešili oblečenie, či už nás ako nevesty a ženícha, ale aj samotných hostí, pretože mi príde divné aby v oblekoch sedeli na záhrade pri grilovačke, ale zas si nemyslím že by bolo vhodne nejaké úplne neformálne oblečenie. Ženy to môžu vyriešiť ľahkými letnými šatami, ale u mužov naozaj neviem. Nejaké rady ? Ďakujem 🙂 😬
Odpovedať
Ahoj, neviem či chcete mať svadbu v nejako presne určenom štýle, ale mne by sa na takúto svadbu hodilo niečo ako na obrázku. Ani rifle s tričkom, ani čierny lesklý oblek 🙂 V košeliach sa chodí na svadby bežne aj v lete a keby si k nim zrovna po úrade poprezliekali aj kraťasy, že im je teplo mohlo by to vyzerať v pohode.
Odpovedať
@veronika306 ono by to bola ozaj len grilovačka, hudba, nič formálne, cca 25 ľudí, najbližšia rodina. Aj ja som rozmýšľala nad tým že proste by sme im povedali nech sa na úrad oblečú slušnejšie a potom sa u nás prezlečú, ale neviem či by to bolo vhodné 😄 zato hľadám aj iné východisko, a toto si zatiaľ nechávam ako krajný prípad 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Buď budete mať grilovačku v oblekoch alebo svadbu v teplákoch :-) .
Odpovedať
@tonobalucha keby to bolo take jednoduché, určite beriem tepláky, ale na ten úrad to bude zrejme nevhodné 😐
Odpovedať
Bohvie ako to vsetko do leta bude, ale vsak existuju aj vseliake lanove nohavice a tak aby im v nich proste nebolo teplo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?