Odvoz hostí Bratislava - Pezinok a späť

12. okt 201840

Ahojte, chcem sa spýtať, či mal niekto podobnú situáciu:
Veľmi sa nám páči jeden priestor, ale je v Pezinku (18-20km) od BA. Hostia, ktorí prídu na svadbu z iných miest tam budú ubytovaní, čiže plánujem, že tam po obrade (ktorý bude v BA) pôjdu vlastnými autami, tie tam zaparkujú a potom sa bavia koľko chcú. Ako vyriešiť hostí z Bratislavy? Je ich cca 40. Najať si niekoho s 8 miestnym autom povedzme? Alebo ako?
Ďakujem za všetky rady. Najlepšie by pre nás bolo mať svadbu priamo v Bratislave, ale žiaľ tie priestory tu sú buď neskutočne drahé, alebo malé alebo strašne škaredé alebo už obsadené.

 • Pre 40 ľudí podľa mňa už treba autobus. Aj u nás tak bude, že polovica hostí (snúbencova rodina) príde z diaľky, asi 30-35 ľudí, prídu autobusom. Je to podľa mňa najjednoduchšie. Potom naspäť už nepôjde bus, ale autá - u nás sa to takto robí na svadbách, jeden šofér bude priamo na hostine a bude ešte jeden, ktorého môžeme zavolať, ak by bolo treba.

 • @ttjnlrn  ano, asi som to zle napisala, slo mi hlavne o cestu domov. Tam asi ten autobus

 • @ttjnlrn  aj ked vlastne este som zabudla napisat, ze z tych 40 ludi pride nejakych 15 az vecer na zabavu

 • @slecnabe  Aha, tak stále platí druhá časť mojej odpovede, u nás budú šoféri s autami. Vlastne ako tak rozmýšľam, budú minimálne traja, ja som rátala teraz iba našu časť. Totiž my budeme mať hostinu na inom mieste, ako obrad (cca. 20 km) a tak budeme potrebovať šoférov aj pre našu stranu. Takže dvaja budú na hostine (jeden z našej, jeden zo snúbencovej strany) a ešte minimálne jeden bude pripravený, ak by bolo treba, tak ho zavoláme. Preto sme sa takto rozhodli, že naspäť už nepôjde bus, lebo nie je veľká šanca, že všetci pôjdu domov v rovnakom čase a potom by to bolo zbytočné.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  GRAVIT
  Stará Ľubovňa
  Ponúkam vám gravírovanie do rôznych materiálov – drevo, preglejka, koža, plexisklo, sklo, atď..
  Potrebujete dopraviť svadobných hostí, rodinu a priateľov na jednu z najkrajších udalostí Vášho života - na Vašu svadbu?
  Pre nás to nie je problém...
  Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂