Svadba august-počet hostí 120

Ahojte budúce nevesty, mám na vás otázku. Ja sa budem vydávať v auguste a mame pozvaných cca 120 ľudí ale myslím, že koli momentálnej situácii neprídu všetci a obávam sa toho, že ich ani 100 nebudeme môcť mať. Je tu niekto kto plánuje svadbu v auguste a má podobný počet hostí? Odložili ste svadbu alebo ešte čakáte? Upravili ste počet hostí v prípade keby ste nemohli pozvať všetkých? Máte aj plán B ? Ďakujem 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
@milada1410 Tak covid automat hovorí jasne - v žltej farbe 100 ľudí v interiéri a viac ako 100 ludi len pri zelenej. Osobne si myslim, ze sa do zelenej nedostaneme, takze s viac ako 100 ľudí by som nerátala (interier). Ale to je len moj pohlad na vec...
Odpovedať
@milada1410 tazko povedat, aka bude situacia v auguste aj ked osobne si myslim, ze bude moct byt aj viac ako 100 ludi na svadbe, tak ako to bolo aj minuly rok. no pre istotu by som sa hosti dopredu popytala, ci pridu a budes vediet s kolkymi mozes pocitat. lebo aj ked nebola korona, tak vacsinou sa este niektori odhlasili z nejakych dovodov, bud ze su na dovolenke alebo maju nieco ine v plane.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?