Menu Forum

DJ na svadbu, 20.9.2019, Malacky

15. feb 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
fjam
Registroval sa 2. februára 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridal 6 príspevkov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
fjam
Registroval sa 2. februára 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridal 6 príspevkov. Okres Malacky.
 Dj na svadbu, 20.9.2019 Malacky?
14. feb 2019 o 23:49  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
15

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vsetky vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove aktualizovane volne terminy - soboty v roku 2019 v mesiacoch JUN : 8.6., 22.6., 29.6., JUL : 6.7., 13.7., AUGUST : 31.8., OKTOBER : 5.10., ako aj vybrane volne, velmi oblubene, piatky pocas celeho roka 2019. Velmi ma tesi a je pre mna velkou”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

15

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vsetky vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove aktualizovane volne terminy - soboty v roku 2019 v mesiacoch JUN : 8.6., 22.6., 29.6., JUL : 6.7., 13.7., AUGUST : 31.8., OKTOBER : 5.10., ako aj vybrane volne, velmi oblubene, piatky pocas celeho roka 2019. Velmi ma tesi a je pre mna velkou”
(Pred 1 rokom)

Pekny vecer prajem!
Vas svadobny termin mam zatial volny, som Vam k dispozicii, kludne si pozrite moj profil. Poslem Vam aj spravu v IP s blizsimi info.
Rad Vam vyhoviem a vyjdem v ustrety.
S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
15. feb 2019 o 01:14  •  www.djerni.wbl.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
DJ Andy
Dj Andy PRO

10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 11 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (33 r.)
DJ Andy
Dj Andy PRO

10

“Https://www.youtube.com/watch?v=ILR-2kAxsFo”
(Pred 11 mesiacmi)

Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil,môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
15. feb 2019 o 07:19  •  www.djnasvadbe.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (24 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 Dobrý deň prajem, rád by som Vám odprezentoval sovje služby svadobného VideoDJ-a a moderátora v jednom. Volám sa Dušan Dojčár a svadbám sa venujem už nejaký ten piatok, rád pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Pochádzam zo stred. SK ale nemám problém pricestovať. Pre viac info navštívte môj profil, kde sa dozviete viac alebo fb funpage na FB prípadne aj Youtube videá na ktorých predvádzam svoje služby DJ... S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
15. feb 2019 o 16:18  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  •  Páči sa mi to