Kapela alebo DJ na svadbu, 24.8.2019, Malacky

22. feb 201920

Ahojte,

chcela by som poprosit odporucit dobreho DJ alebo kapelu na Zahori, pripadne ponuky s cenami do sprav. Moderna hudba, oldies a aj ludovky 🙂 taky mix z kazdeho rozku trosku 🙂

Velmi pekne dakujem

• Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.

• Dobrý deň, ako kapela 🙂 Vám odporúčame jednoznačne živú hudbu 😃 Termín je zatiaľ voľný z našej strany. 🙂 SVADBU odohráme úplne celú NAŽIVO bez používania podkladových nahrávok a pod. Všetky hudobné nástroje a spev sú Live 🙂 Výhodou vystupovania úplne naživo je úžasná schopnosť komunikovať s publikom čo má ohromnú energiu, dokáže to strhnúť davy a na svadbe vyvolať úžasnú zábavu 🙂
    Hráme spolu v rovnakej zostave už 18 rokov 🙂 a odohráme slovenské, české, anglické popové a rockové evergreeny, slovenskú klasiku 70-tych – 80-tych rokov, známe country a folkové skladby a samozrejme aj ľudové. Pozrite si náš profil, web a dozviete sa viac 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Braňo
    Prešov
    DJ pre Váš event...
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.
    DJ + starejší, ozvučenie a osvetlenie na svadobné zábavy. Na mojej stránke nájdete všetky informácie, ako aj foto či aktuálne videá zo svadieb...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov