DJ alebo kapela na svadbu 29.5.2020 v Šaštíne

Dobrý deň, hľadám DJ alebo kapelu na svadbu. Hľadám komplexnú osobu, ktorej je blízky humor a dokáže spraviť svadobnú zábavu aj bez Elánu a funky štýlu, ktoré ja ako nevesta vyslovene nemusím. Svadba je trošku netradičná, keďže s rodinou máme oslavu zvlášť a na tejto oslave budú všetci hostia jednej generácie, všetci svadobčania máme od 30 -40 rokov + naše deti. Hľadáme človeka, ktorý si uvedomuje, že bude súčasťou našich svadobných spomienok, s prístupom, že keď nemám danú skladbu, ktorú si niekto žiada, skúsim navrhnúť niečo obdobného štýlu a svadobčan odo mňa odchádza veselý. Niekoho, kto by k nám zapadol a bol súčasťou zábavy a budeme sa pri ňom cítiť uvoľnene, takisto ako on s nami, sme veselá kopa :) Svadba je v piatok, bude o 50 tich mladých hosťoch. Prosím, ak by sa niekto našiel v tomto texte, pošlite mi ponuku aj s cenou. Budem sa veľmi tešiť. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň,myslím,že som trochu "iný" ak chcete hrať najmä vekovej kategórii,ktorú spomínate.Mrknite môj profil,či som kompatibilný.Následne si doladíme CP ;). Pekný víkend...
Odpovedať
Profilova fotka
Kompletné vedenie svadobnej slávnosti ... ak máte záujem, kontaktujte ma. S pozdravom Peter
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?