DJ alebo kapela na svadbu 29.5.2020 v Šaštíne

10. mar 20202

Dobrý deň, hľadám DJ alebo kapelu na svadbu. Hľadám komplexnú osobu, ktorej je blízky humor a dokáže spraviť svadobnú zábavu aj bez Elánu a funky štýlu, ktoré ja ako nevesta vyslovene nemusím. Svadba je trošku netradičná, keďže s rodinou máme oslavu zvlášť a na tejto oslave budú všetci hostia jednej generácie, všetci svadobčania máme od 30 -40 rokov + naše deti. Hľadáme človeka, ktorý si uvedomuje, že bude súčasťou našich svadobných spomienok, s prístupom, že keď nemám danú skladbu, ktorú si niekto žiada, skúsim navrhnúť niečo obdobného štýlu a svadobčan odo mňa odchádza veselý. Niekoho, kto by k nám zapadol a bol súčasťou zábavy a budeme sa pri ňom cítiť uvoľnene, takisto ako on s nami, sme veselá kopa 🙂 Svadba je v piatok, bude o 50 tich mladých hosťoch. Prosím, ak by sa niekto našiel v tomto texte, pošlite mi ponuku aj s cenou. Budem sa veľmi tešiť. Ďakujem

 • Dobry deň,myslím,že som trochu "iný" ak chcete hrať najmä vekovej kategórii,ktorú spomínate.Mrknite môj profil,či som kompatibilný.Následne si doladíme CP 😉.

  Pekný víkend...

 • Kompletné vedenie svadobnej slávnosti ... ak máte záujem, kontaktujte ma. S pozdravom Peter

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
   Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
  Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
  neopakovateľný zážitok a usmev.
  Profesionálny Dj na svadby:hudobná produkcia,moderovanie,osvetlenie,ozvučenie,karaoke atď.
  DJ na svadbu, DJ na oslavu, DJ na firemnú party. Vaša svadba a zábava bude pohodová a bez stresu. Profesionálna technika, osvetlenie, moderovanie.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov