DJ na svadbu, 22.6.2019, Bratislava

28. jan 201910

Hladame DJ na svadbu ktory to neprezene s hitmi ako "jede jede masinka" 🙂 😉 🙂

• Dobrý večer,

nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu.

S pozdravom

Ivan

• Milá nevestička, termín mám voľný

s priateľským pozdravom
    dj pohoda

• Pekny den prajem!
    Vas svadobny termin mam zatial volny, k dispozicii.
    Posielal som Vam uz aj spravu v IP so vsetkymi blizsimi info ohladom mojich sluzieb.
    Rad vyhoviem a vyjdem v ustrety k vasej spokojnosti.
    S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs

• Sponzor fóra
  • @janatakacova Ahoj jani odporucam dj martinleo max spokojnost a profesionalita
    S pozdravom P@P music

• Dobrý deň.
    Dj,Starejší-moderátor,harmonikár.
    Ak si chcete Vašu svadobnú hostinu užiť a nebáť sa,kto spraví moderovanie,zábavu,svadobné hry a ešte si aj zaspievať(zabékať) s doprovodom harmoniky,tak potom ma určite budete potrebovať.
    Som tu pre Vás.
    Termín 22.6.2019 mám voľný.
    S pozdravom hudobná produkcia Michael - Michal Kopál emoticon

• Dakujem vsetkym co na moj dotaz reagoval, velmi si vazim kazdu ponuku a cas ktory ste venovali mojmu datumu svadby, avsak vybrat si mozeme len jedneho DJ-a a toho uz mame 🙂

Vsetkym zelam vela uspechov
    Jana

• Prezraď kto je ten šťastlivec 🙂

• @janatakacova  Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu . Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár

• @dudo12334  chlapče neskoro si prišiel skus pozriet dva prispevky nad tebou

• @petersvana  Dj Erni 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Braňo
    Prešov
    DJ pre Váš event...
    Dj + Speváčka s nádherným hlasom.
    Kvalitná technika, pestrý repertoár, svetelné efekty a dobré ozvučenie je prioritou !
    Hudobná skupina Zunaband Vám ponúka živú hudbu na akúkoľvek kultúrnospoločenskú akciu. Samozrejmostou zahrnutou v cene je nasvietenie miestnosti.