Menu Forum

DJ na svadbu, 8.6.2019, Modra

26. apr 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hopsgulka
Registrovala sa 6. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Senica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hopsgulka
Registrovala sa 6. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk pridala 1 príspevok. Okres Senica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Zháňame šikovného DJ na svadbu, ktorý by vo svojej výbave mohol mať i bublikostroj a plazivý dym, poradíte niekoho? ďakujem.
5. feb 2019 o 15:00  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
petersvana (43 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
petersvana (43 r.)
PETER@PATRIK MUSIC
peter @ patrik music PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
46

“PETER@PATRIK MUSIC Profesionalni DJi a MODERATORi v jednom na vasu svadbu , Vami vybrany playlist je samozrejmostou Dekoracne nasvietenie saly a tanecneho parketu , svietiace pismena , bublinky , svietiace naramky , svetelne stlpy a mnoho mnoho inych prekvapeni ozivi vasu svadobnu hostinu , Vas den D preberieme a starostlivo pripravime vopred aby ste si svoju svadobnu zabavu naozaj uzili”
(Pred 10 mesiacmi)

Odporúčam @martinleo
26. apr 2019 o 22:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
turcar
djturcar
Juraj Turcar PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
22

“Https://www.youtube.com/watch?v=aIyV-VsIkOE”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
turcar
djturcar
Juraj Turcar PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
22

“Https://www.youtube.com/watch?v=aIyV-VsIkOE”
(Pred 3 rokmi)

Dobry den, termin mam zatial volny, v pripade zaujmu sa mozeme dohodnut. Pekny den, DJ Turcar
7. feb 2019 o 10:31  •  facebook : dj turcar  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
7. feb 2019 o 13:04 • ajka_2511
fotoportrét
fotoportrét
roofslovakia
Registroval sa 6. januára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 18 príspevkov. Báhoň, okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
roofslovakia
Registroval sa 6. januára 2019 na mojasvadba.zoznam.sk. Pridal 18 príspevkov. Báhoň, okres Pezinok.
 dobra ponuka
23. apr 2019 o 22:53  •  Páči sa mi to