DJ na svadbu 9.9. 2023

Profilova fotka
Dobrý deň, HĽADÁM svadobného DJ. Svadbu máme 9.9. 2023 v Piešťanoch. Máte nejaké odporúčanie? Ďakujem veľmi pekne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
DJ ORI,je na fb DJ RUDOLF SLADECEK,je na fb Modernejsie cepcenie RUZICKY z juhu,su na fb Tradicne cepcenie,FS VESELIE,su na fb
Odpovedať
Dobrý deň, my sme mali na svadbe dj-a z Bratislavy, DJ Ice Freez, veľmi profesionálny, všetko splnil a zahral tak ako sme sa dohodli a bol veľmi milý. Doniesol aj svoju aparatúru svetlá, prišiel skôr a keď sme chceli aby hral dlhšie ako sme boli dohodnutí nemal s tým problém. Na stránke jeho djicefreez má aj formulár na cenovú ponuku, skúste, my sme si dávali vypracovať u niekoľkých a nakoniec sme si vybrali tohto a neľutovali sme 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči, pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. S pozdravom Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobry den, my sme oslovili viacerych DJov z okolia BA/TT/NR ale nakoniec sme si vybrali chalanov z lavand. Skuste im napisat a uvidite vedia sa prisposobit a nemali s nicim problem ak sme od nich nieco chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj Fb Funpage a kontaktovať ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?