DJ na svadbu v Košiciach - 20.8.2022

Profilova fotka
Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť DJa na svadbu v KE, ktorý púšťa moderné, ale aj ľudové pesničky, ľudia sa bavia a DJ má dobré ohlasy? ďakujem 🙂
Odpovedať
@Michaela_Maruchničová Za nás jednoznačne Peter@Patrik Music, skvelí DJi z PO, pricestujú aj do KE. Profíci, skvele sa s nimi komunikuje, hrajú podľa toho na čom sa dohodnete vopred ale aj podľa toho na čo sa budú zabávať hostia priamo na svadbe. Na našej svadbe boli výborní 😉 kontakt na nich nájdeš medzi profesionálmi
Odpovedať
Ja odporúčam DJ Martin Sedlák (soundeffects) - nájdeš ho aj tu na profesionáloch. Je priamo v Košiciach a pôsobí na celom Slovensku. Skvelý DJ, výborný a slušný moderátor, my sme boli nadmieru spokojní. Hostia za nami chodili a chválili ho. Nehovoriac o tom, že ponúkajú aj službu nasvietenia sály, čo sme využili a bolo to krásne. Na internete veľa recenzií na nich nenájdeš, aj keď pôsobia roky, no skús ich kontaktovať. Verím, že už prvá komunikácia s nimi ťa presvedčí - tá slušnosť, ochota, profesionalizmus. Máloktorý dodávateľ bol taký ako oni.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela_maruchnicova Dobrý deň prajem.Pozrtite si môj profil a všetko čo potrebujete je v mojom profile.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?