DJ v okolí Nitry do 300€

30. máj 20193

Ahojte, viete mi odporučiť dobrého DJ s osvetlením okolie Nitra do 300€, hlavne aby vedel zahrať aj moderné aj šlágre, z každého rožka troška 😃 Ďakujem

• Dobrý deň prajem. Verím že nájdete toho pravého a budete spokojná len za mna osobne za ten finančný rozpočet nemôžete očakávať dokonalosť v každom smere. Prajem príjemnú svadbu. S pozdravom.

• Pozdravujem, pokiaľ ešte hľadáte, tak sa mi ozvite a viem Vám s tým pomôcť. Kontakt nájdete v mojom profile. Prajem pekný deň.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• veronbe, my sme mali DJ s jednym reflektorom, ziadne osvetlenie saly, a platili sme 350 euro, Nebol to DJ živnostník, ciže išlo o honorár tak povediac "do vrecka" a DJ tam splnal funkciu JukeBoxu. Odporúčala by som ti trošku pridať ak chceš profesionala, čo si aj riadne platí odvody. Hlavne ak ti záleží aby sa hostia aj zabavili, porozmýšlaj o novom rozpočte. Nájdi si niekoho seriozneho, lebo budeš sklamaná!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Cimbalovka Diamond Band Vám ponúka vynikajúcu hudobnú produkciu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a sochotu na Vaše podujatie kdekoľvek na Slovenku!
    Ponúkame Vám profesionálne ozvučenie a trendové osvetlenie Vašej svadby, vrátane kvalitných DJ´s služieb podľa Vašich predstáv !
    DJ a moderátor Igor Habán
    Liptovský Mikuláš
    Top DJ pre Vašu svadbu alebo firemnú párty. Profesionalita, široký hudobný archív, hudobná produkcia podľa Vašich predstáv, moderovanie, spoľahlivosť.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov