Hľadá sa dj alebo videodj na svadbu v okrese Púchov 18.5.2019!!

5. jún 201860

Ahojte, zháňame naozaj dobrého dj na svadbu. Takého, ktorý s nami vydrží do rána 🙂 .. Koho by ste odporučili? 🎶🎶🎶Žáner - od ludoviek na začiatok cez oldies až po súčasnú hudbu na koniec 😊😊😊 + OSVETLENIE.. Svadba je budúci rok. Najlepšie Žilinský alebo Trenčiansky kraj.. Za ponuky ďakujem 😉😉😉!!!

• Dobry den, pozrite si nas profil, ponukame aj Vami spominane verzie svadobnej zabavy vratane osvetlenia.

• @ivettka146
     Pozdravujem Vás. Viem splniť Vaše očakávania. Pozrite si môj profil, prípadne Youtube Kanál "DJ Dušan Dojčár" na ktorom mám rôzne ukážky na ilustráciu mojej práce s pozdravom DJ Dušan

• Dobrý deň prajem, tento termín mám zatiaľ voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte súkromnou správou pripadne cez facebookfunpage kde najdete aj bližšie info o mne a mojej práci.

• Sponzor fóra
  • Ďakujem všetkým za ponuky, uz sme našli 🙂

• @ivettka146  Zdravim, termin este volny, som Zilincan🙂

• Dobrý večer. Váš termín mám voľný, skúste si pozrieť môj profil a kontaktovať ma.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hudba pre Vás
    Bratislava
    Hudba na svadobný obrad. Sme profesionálny hudobníci a náš repertoár obsahuje diela klasickej, jazzovej, tanečnej a filmovej hudby.
    Sme dvojica DJ´-ov ktorí uz 26 rokov,hráva po východnom Slovensku SVADBY, JUBILEA a PLESY profi zvuková a svetelná technika, široký repertoár hudby
    Hľadáte originálny, jedinečný a moderný zbor na váš svadobný deň, alebo inú príležitosť?
    Zbor Projekt Skúšobňa splní každé vaše hudobné prianie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov