Hľadá sa dobrý Dj na 30.11.2013 do Vysokých Tatier

Profilova fotka
Takze hladame ochotneho a dobreho dja na nasu svadbu, termin 30.11 vo Vysokych Tatrach. Podmienky: mame ludovu skupinu ktora bude hrat v kostole z kostola, prvy tanec nie ale potom do hodiny 7 alebo 8 bude len ziva hudba a potom vratane prveho tanca bude na rade dj,hudba by mala byt do rana,teda nie do jednej ale aspon do stvrtej. Mal by mat kvalitnu aparaturu a skusenosti s hranim na svadbach. Som narocna zakaznicka a urcite do toho budem kecat :-p urcite nas dj dostane zoznam skladieb ktore musia na nasej svadbe hrat. Mame radi country ale aj na ludovu notu, pop and rock and roll :). Budeme mat aj zahranicnych hosti takze by sme radi pridali par nemeckych schlagrov. V ziadnom pripade prespievane skladby alebo rusnacke alebo ine otrepane svadobne skladby ako jede jede masinka na nasej svadbe nebudu. Ak sa taky najde,prosim kontaktujte ma co najskor a napiste mi do spravy aj svoju cenovu ponuku ,dakujem vsetkym odvaznym :) Darina
Odpovedať
Profilova fotka
mame volny termin takze staci nas kontaktovat v pripade zaujmu a dohodnut podrobnosti ... sekcia PRO
Odpovedať
Profilova fotka
@darsy22 prosím pozrite na môj profil, rád prídem aj do Tatier :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?