Hľadám Dj alebo kapelu na apríl 2014 do Bratislavy

22. feb 2014130

Cenovo dostupný DJ aj s osvetlením parketu na 5.4. by sa tu nasiel?🙂

• @petka2011  Dobry den co je to cenovo dostuny 🙂

• @petka2011  pozrite si moj profil, ozvite sa mailom, cenu zaslem na Vas mail obratom

• Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Cena veľmi príjemná . Pozrite prosím na môj profil alebo moju web stránku.

• Sponzor fóra
  • Ahoj 🙂 odporucam DJ Team 🙂

• dobrý pozrite našu stránku..radi prijdeme.. 🙂

• @petka2011  zo skúsenosti z vlastnej svadby odporúčam @vasdj 😉

• Kapela Fantom k Vasim sluzbam 😉

• @petka2011 mozeme poskytnut kombinaciu dj + kapela+podsvietenie saly

• Urcite odporucam zivu kapelu..Kapela Kollarband je vám k dispozicii..byvame nedaleko BA ,takze by nebol problem prist zahrat.. 😉

• mozeme sa o tom porozpravat, pokusim sa splnit Vasu predstavu. Ako DJ a samozrejme aj nasvietenie parketu.

• Sponzor fóra
  • Dobry den,pokial máte záujem o DJ,kľudne sa ozvite,pozrite si moj profil...s pozdravom Peter Simo

• hrá celé slovensko 😉

• Som aj DJ,ale aj živá hudba.Hrám a spievam naživo,súčasné disco púšťam z CD..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kvalitný DJ so serióznym prístupom a nadšením. Dôraz kladiem na aktívnu komunikáciu, prispôsobenie hudby vašim hosťom a efektné nasvietenie sály.
    DJ Andy
    Partizánske
    DJ na Svadbu. Profesionálna zvuková a svetelná aparatúra,koordinácia, štandartne nasvietenie sály, nazvučenie obradu, bohatý hudobný archív a iné..
    DJ, moderátor, svadobný koordinátor s profesionálnou technikou a prístupom. Plus omnoho viac.