Hľadám perfektného Dj na 7.9.2013 do Stupavy

5. aug 201360

Hľadám super,perfetkneho DJ na 7.9.2013 do Stupavy okolo 300 EUR.

• Ahoj, ja mam tiez svadbu 7.9.2013 a bol problem niekoho zohnat. Vacsinou su uz obsadeny 😐 Ale podarilo sa 🙂

• ja tiež 🙂 a v januári som už mala problém nájsť voľného... je to sila s tým septembrom.. keby som bola vedela, že to bude také náročné s výberom voľného fotografa, kamerama, dj-a a pod. tak začnem min. 1,5 roka dopredu 🙂

• @zuzu_31  poslala som ti cez IP kontakt 🙂

• Sponzor fóra
  • uf, podla mna je tiež už neskoro. Vychytení DJ-ovia maju takéto termíny ako september alebo máj, minimalne rok zajednané...ale vela štastia.

• poslala som ti kontakt na dj interna posta

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @zuzu_31  na uvedný termín mám akciu kvôli presunu svadby. Komplet svadba aj s dopravou len za 200€!!! Pozrite na môj profil alebo moju stránku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Ponúkame reprodukované a živé hudobné produkcie na svadby, plesy, rodinné oslavy, stužkové a iné slávnostné udalosti.Ozvučovanie. www.svadbapresov.sk
    Ak chcete váš svadobný deň urobiť ešte výnimočnejším, voľba dámskeho kvarteta je tá pravá! Ponuku vám ušijeme na mieru podľa vašich predstáv.