Poraďte kapelu na svadbu v Prešove do 600€

25. apr 2017250

ahojte, chcela som sa opytat nepoznate nejaku dobru zivu hudbu=kapelu v rozumnej cene (do 600E) najlepsie z presovskeho kraja? 🙂

• Skus Juno alebo Lexel 🙂

• Hľadáte len kapelu? 🙄

• Skus Wendigo mlady vynikajuci muzikanti 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja odporucamn skupinu Ruzovy panter alebo Fantasy

• Ja odporúčam takisto lexel, toron , wendigo neodporucam

• Larix

• alebo progres

• My budeme mat Montana Band. 🙂 a Synkopy hraju tiez super 🙂

• Zdravím skúste pozrieť aj náš profil Kapela Medley z Trebišova.

• jednoznacne Es-Kvartet

• Artes, synkopy

• Ahoj my budeme mať GAMMU popozeraj si na youtube ich pesničky myslím si že sú neskutočne dobrý sú síce z Vranova ale do 100km pricestujú zadarmo a ich cena je 600e 😉

• Odporučam Lexel, Dual Relax, Oceľare. Mne osobne sa napr. Gamma nejak extra nepáčila.

• dakujem 🙂

• V sobotu som zažila Synkopy myslim ze v pohode 🙂 hrali dobre trochu dlhe pauzy sa mi zdali ale to mozno len moj dojem

• Sponzor fóra
  • @41simca41  ahoj, dnes som si vsimla.. maju novu spevacku? na Fb na ich fanpage pridali nove fotky.. pocula si ju uz? tiez o nich uvazujeme

• synkopy si ale pozri na stranke ci maju volný termín, lebo uz maju vacsinu z roka 2017 full :/

• @41simca41  prave pozeram ze dali status, že teda maju novu spevacku Danku Holomančinovú, pocula si ju uz spievat?

• Ja z vlastnej skúsenosti môžem odporúčať Skupinu Exit z Prešova, Mala som ich v Auguste na svadbe a maximálna spokojnosť 🙂 krátke prestávky, hrali všetko, aj medzi stoly saxofón a harmonika 🙂 číslo na ních už nemám ale sú na fb .

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Dobrý deň. Skúsená a hudobná skupina EPILÓG zo Svidníka je ešte "z lacnejšieho kraja" a kvalitou budete určite spokojná ... 😉

• @andrejka4891  neviete kolko berú za svadbu wendigo?

• Ja som mala mladu kapelu PADAK a super boli vsetci. No hlavne cokolvek som potrebovala tak vysli v ustrety.

• Ahoj, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár v jednom a to v lepšej cene.

• Melody zo Sokolian... 5 muzikanti (4 páni a 1 žena) ... hrajú aj pri stoloch (saxofón, gitara, bubon...)

• BANKROT Snina. Ak chcete , pozrite si náś "fejsbuk" : "hudobnaskupinaBANKROT" ; VĎAKA ;

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ako starejší sa postarám o organizáciu Vašej svadby. Správnu náladu a atmosféru dodám hrou na hudobné nástroje + spev, tradičným/moderným programom.
    Kapela Medley
    Trebišov
    Svadby, plesy,firemné večierky, venčeky, rodinné oslavy, stužkové, koncerty, tanečné zábavy a posedenia v baroch . Celé SR.
    Profesionálny DJ a moderátor na Vašu svadbu
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov