Zháňame DJ-a na svadbu 1.5.2020, Nitra

24. jan 201910

Dobrý deň,

trochu v predstihu, ale chceme sa vyhnúť tomu, že všetci budú obsadení. Hľadáme DJa na našu svadbu v Nitre dňa 1.5.2020 (je to piatok, ale zas je sviatok..). Niekto, kto zabaví celú rodinu? 🙂 (približne 80 hostí). Ďakujem!

• Dobrý deň poslal som vám správu 🙂 pekný deň

• Dobrý deň,

nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu.

S pozdravom

Ivan

• @lasana  Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu . Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, FB Fun Page a kontaktovať ma.

• Pekny den prajem!
    Vas svadobny termin mam este zatial volny. Posielal som Vam uz aj spravu v IP so vsetkymi blizsimi info. Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety k vasej spokojnosti.
    S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs

• Dobry den.
    Iba by som trosku poopravil, 1.5. nie je piatok, ako ste v texte spominali, ale streda 🙂
     A kedze je sviatok prace, podme to spolu oslavit na Vasej svadbe 🙂
    Termin mam zatial volny, kludne ma kontaktujte, tesim sa 🙂
    DJ Juraj Turcar

• @turcar  1.5.2020 je piatok 🙂 , čítaj dôkladnejšie 😉

• @maroshdvj  uz som si vsimol, ze v r. 2020 🙂 To nemam este ani kalendar 🙂 Ale v stredu v 2019 by to bolo tiez cool 🙂

• Ak by ste chceli DJ,Starejšieho a tiež harmonikára,tak Vám rád spríjemním Váš svadobný deň.
    Spravím Vám odobierku od rodičov s harmonikou ,robím rôzne hry a súťaže a keby si chceli svadobný hostia zaspievať,tak by to bola
    zábava ako má byť. Času máte dosť,tak verím, že si vyberiete toho pravého.
     S pozdravom
     Hudobná produkcia Michael.

• Dobrý večer prajem @lasana  , termín 1.5.2020 mám voľný a vedel by som Vás prísť zabaviť na Vašu svadbu. Viac info nájdete v mojom profile tu na portáli alebo na mojej FCB stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte.
    S pozdravom DJ Martin

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DJ Pohoda
    Bratislava
    Profesionálny DJ, moderovanie, ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby.
    Chystáte svadbu alebo inú spoločenskú akciu, rád Vám pomôžem kontaktujte ma email: mdesignstudio@azet.sk  0949667747
    Dj na svadbu. Zabezpečí hudobnú produkciu, ozvučenie a osvetlenie podujatia a iné.
    Dlhoročné skúsenosti zaručujú spokojnosť v najvyššej možnej miere.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov