Čepčenie

Profilova fotka
Ahojte chcela by som veľmi čepčenie na svadbe no ceny sa mi zdajú privysoké 200 až 340 € za cca 10 minút čo ma očepčia. Neviem budene mať len malú svadbu. Asi budem muaieť poprosiť niekoho z rodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
To je taká bežná cena za čepčenie. Ono pre svadobčanov je to síce pár minút, ale zasa je to nejakých 5-10 ľudí, ktorí sa v sobotu na úkor svojho iného programu alebo voľného času v noci nahodia do krojov, a idú niekomu na 10 minút zatancovať. Každopádne, je pomerne bežné, že začepčenie urobí starejší alebo nejaká družička a máte ušetrené 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som starejšia a sama odmoderujem celú svadbu s rôznymi hrami a aj čepčenie podľa požiadaviek. Cena je za moju prácu - ktorú si užívam počas celej svadby nižšia. Viem zabezpečiť profi video a aj fotografa s fotobúdkou. Krásny deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@starejsiadarinka Dobrý odkiaľ ste? Ja budem mať svadbu budúci rok v máji v Rusovciach. A možem sa spýtať na cenu?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Som z Tornale . Začínam s odobierkou mladých a končím po redovom tanci o 01,30. Cena je cca150, -€ +cesta. Pekný zvyšok večera.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?