Svadba 27. septembra 2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá , chcela by som poradiť a spýtať ako ste na tom s prípravami , či už máte premyslenú výzdobu..., šaty ( už ste si robili aj prieskum ....?) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak aj ja sa pridavam. Nas termin je tiez septembrovy - konkretne 27.09.08 :-) Momentalne sa nachadzam v zahranici, ale svadba bude na Slovensku, tak neviem kde mam zacat! Poradte.....
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam ahojky ja tiez zijem v zahranici o to tazsie je vybavit taku svadbu, vsetko je tak narychlo, no dufajme ze to dopadne dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasena12 vidim, ze este nemas presny termin - ci uz je inak rozhodnute? A kde presne v zahranici sa nachadzas? Ja v UK :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba bude 27.9 preto som v tejto miestnosti, no ked som sa registrovala este sme nevedeli datum, no a este som to ani nezmenila. Ale datum uz je isty. A ja som taktiez v Uk presnejsie v Brightone juzne od Londyna pri mori. A co ty kde si presne v UK?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zas severne od Londona - Milton Keynes priamo :-) V Brightone som bola par krat, zije tam totiz to mojho mileho sestra. No a kde mas planovanu svadbu? Ja mam zatial zaisteny datum v kostole a ked pojdeme domov najblizsie - co je v maji, tak chceme postihat vybavit salu, saty, fotografa, DJ a vsetko co sa len bude dat!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte anglicanky, osobne by som radila: kameru, foto a salu zhanajte uz teraz. my sme zacali hladat v januari na september, a mali sme velikansky problem s tymi hlavnymi vecami. mirkatam, ak nemate vela ludi tak je to v pohode, ale ak mate mat nieco okolo 80 a viac, urcite uz vysli doma poslov, lebo takych podnikov nikde nie je vela, aby boli dobre, aj lacne a aj volne. :) saty aj DJ sa relativne da, ale ked sme zhanali foto a salu, takmer vsade sa smiali, ze na rok 2008 uz su davno objednani, ze september 2009, to by sa este dalo....drzim palce velmi, nech sa vam dari.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky..vidim,ze ste tusim vsetky po svete rozutekane :-D ..pridete len na svadbu,alebo na stalo?? vikuska:tie prstene,co mas v albume stali 28000??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj womankaaa, stali 21900 ceskych....lebo ich nerobia v zirkon verzii, hroza!
Odpovedať
Profilova fotka
este som chcela, ak prides zo zahranicia, zlavia ti tisic CK akoze na cestu. ale to teda stale nepomoze. a nas kamarat zlatnik v amerike sa vyjadril, ze to nebude len o tych briliantoch, ze sa to robi nejakou strasne tradicnou metodou, ku ktorej on uz napriklad ani nema nastroje, cosi s voskom a tak. cize je to aj o tej praci. no tak. :)
Odpovedať
Profilova fotka
su pekne..viem ako sa robia prstene...som zubna technicka,je to podobny sposob prace :-D ,ja robim s chrom kobaltom a to je oproti zlatu velmi tvrde :-p
Odpovedať
Profilova fotka
moj otec je zubny technik :) ...ale o prstenoch zatial ani slovko nepadlo. kazdopadne, krasne su. drahy mi az skrikol do skypu ked ich uvidel. ale vzhladom na cenu si teda obideme prstienkove obchody a uvidime, ci este skrikne. vy uz mate tie vase?
Odpovedať
Profilova fotka
fakt??..to je nahodicka..a kde robi??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prstene som si robila len na skole z mosadze..inak skor privesky na krk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vlastne ani neviem, mal vlastnu zubnu techniku. kosice. ale prevelikansky hodin je uz, a ja uz to mam len o tri dni. neviem sa dockat domov vsetkych vystiskat. zatial prajem dobru noc, a rada som trosinku porozpravala. nech sa ti dari. ked bude nieco nove, daj vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam ahojky, no v Milton Keynes som mala kamosku, zila tam dost dlho, alebo tam tusim este dost rokov dozadu robila aupair, teraz je tu v Brightone no viem, ze casto tam chodieva za kamoskami.
Odpovedať
Profilova fotka
vikuska - ja uz nastastie mam salu zajednanu boli sme v marci doma tak sme toho pozabezpecovali samozrejme hlavne salu, kolace, zivu hudbu no a fotogtrafa este nemame no mame vyhliadnuty jeden fotolab, tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
woman04 - no my planujeme svadbu na Sr, ale este prideme naspat do Uk, a ak vsetko pojde podla planov tak v lete 2009 by sme sa uz chceli vratit na Sr natrvalo takze uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. vikuska dakujem za rady - aspon fotografa uz mame, aj ked zatial dohodnute len cez mail, v maji to mame potvrdit. Potom budem musiet hladat salu - nastastie nebudeme mat vela ludi, zalezi kto pride z UK...Zatial neviem ci budem potrebovat aj prekladatela ci sa nejak zabavime aj bez :-| sasena12 ahoj v Brightone - vidim ze si povodom z Rbk, tam som chodila so skoly kedysi davno. kde mate naplanovanu svadbu? Zelam pekny vikend
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam - ja som povodom z Ba, lenze moj drahy je z Rk a svadba je v Rk takze preto mam v profile Rk, i ked je pravda ze uz vyse 6 rokov som mimo Sr. Svadba nie je priamo v Rk ale v Liptovskych sliacoch, sme tam cez znameho dostali dobur ponuku taky pekny penzion ktory je uplne prerobeny. A ceny su tiez super.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vsetci. dnes som bola skusat saty v jednom salone - ale tu v UK saty nepoziciavaju, musite si ich kupit a to najlepsie 6 mesiacov dopredu aby vam ich stihli usit niekde v aziji! No a ked som videla tie ceny :-. takze pekne uvidime co najdeme na svk. sasena tak to mate super ze uz mate vybavenu miestnost - a robia vam aj vyzdobu? A ak mozem byt zvedava, kolko vas to vyjde?
Odpovedať
Profilova fotka
mirkatam - nie vyzdobu si planujeme robit sami. Ceny no my sme vychitili super cenu za prenajom len 1000sk a taktiez jedlo nam vypocital len okolo 500sk na osobu. Bolo to cez znameho tak neviem ci na zaklade toho su tie ceny take nizke, lebo to nam pomahal vybavovat draheho otec.
Odpovedať
Profilova fotka
super ceny!!!!! uvidim co mi zistime a hlavne kde to bude, kedze vikuska strasila, ze to sme uz mali mat davno zaistene.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mirkatam....nechcela som strasit, naozaj :), tak sa nenechaj. A specialne ak nemate mat vela ludi, to nebude velky problem. Pocuvaj, aspon sa pofot v tych vyskusanych anglickych satach, hm? Moje rejdove aj popolnocne su s monsoon, ja ten obchod uplne sialene zboznujem. Ach.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ako hovori vikuska, ked nebudete mat vela ludi tak v sa to bude dat. A myslim ze september uz neni taky busy ako v lete.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby. dnes mi prisla ponuka z jedneho hotela v Lipt.Jane - vyzera to tam velmi pekne. Ako vravite, nemame az tak moc hosti a preto sme vybrali koniec septembra, ze ludia uz budu mat po dovolenkach - tak by sme to mali stihat. vikuska a svadobne mas uz vybrate? pises len o rejdovych a polnocnych.... A sasena12 ty uz mas nejake vo vyhlade?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si davala sit saty na mieru cez jednu web stranku tu v UK akurat mi vcera prisli tak sa tesim :-) ale co sa tyka svadobnych uz som bola skusat no este som si nic nerezervovala, V juli idem domov tak si zarezervujem potom
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, doma som uz!!! Psik aj snubenec ma spoznali, tak hadam bude vsetko dobre. :) mirkatam, svadobne som vyberala az som sa navyberala a videla som ich tolko, ze uz asi nebudem s nicim spokojna :), ale v mysli sa stale vraciam k jednym tuto z Kosic. ked som teraz zasla do toho salonu, a chcela si ich znovu vyskusat, boli prave prane a teda pokrcene, nemohla som ich skusat, ale ked si predstavim samu seba v ulicke v kostole, vidim sa prave v nich. tak hadam. (a cez ebay to budem riesit). A sasena, neukazes nam fotocku tych tvojich? hm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, no ja svadobne saty este nemam vybrate no uz mi prisli popolnocne tak posielam link http://www.sexyher.co.uk/uploaded_fil...
Odpovedať
Profilova fotka
Wow..uzasne..,mne by museli aj tu stihlu postavu pribalit.-)) vikuska:vitaj doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo..kde ste kto??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?