Svadba 27. septembra 2008

2. jan 20091100
  • ahoj budem mať bolerko s trojštvrťovímy rukávmi ale je to také tenke ako keby ani nič som nemala ale aspoň čosi 😉

• ahojte...nebodaj sa nam tema chvilku pred svadbou rozbehne??..bolerko vraj mam prichystane,ale este som ho nevidela,lebo sa silo,tak az v sobotu 😉 ..este stale nemam zakusky objednane 😵 ..menovky si budeme tlacit v utorok..vinko je tiez objednane..a kyticku tiez este nemam 😞

• len aby sa niekto našiel s volným termínom na zákusky.neexistuje nejaká predpoved o dva týždne?
    mám dobré nervyz toho aká je zima.

• Sponzor fóra
  • ale ano,v jednej nam povedali,ze nam skor ako tyzden predtym objednavku nezoberu,lebo si ju aj tak este 3krat rozmyslime 😃

• jaj hm jasan aspoň majú istotu a neprídu o kšeft.

• hladala som to počasie ale je tam len predpoved na dsať dní dopredu

• dufam ze bude pekne, alebo aspon nech neprsi...

• môže byť zima len nech svieti slniečko!!!!!!!!!!!!!!

• ..ahojte 27-cky 😃 ..ako pokracuju pripravy??..my sme konecne objednali kyticu,tortu,bola som na skuske siat 😵

• ..dufam,ze ste vsetko zvladli na 1 😉

• čafte tak ako vám to dopadlo?nám úplne super!! počasie bolo ako na objednávku 😉

• vsk bolo na objednavku,objednala som.. 😃 ..aj nam bolo fajn ,uplna pohodicka,ziadny stres.. 😉

• no trochu stresu som veru mala,hlavne pred odobierkou.po kostole už úplne všetká nervozita zmizla.

• ..my sme odobierku nemali..mam 40 na krku,bolo by to smiesne..iba ak od dcery by ma pytali 😃

• Sponzor fóra
  • ..halo 27-micky 🙂 Vcera sme mali mesacne vyrocie..ako ide zivot?? 😉

• my sa mame super. mame aj tazke casy za sebou ale na to sa snazime zabudnut...a prezivame krasne casy....cerstvo zalubeni... 😵

• ..to je fajn,ze je vsetko ok..takze usmejsa usmej sa a vsetko pojde lahsie..pekny den 🙂

• aj ja sa oneskorone pridavam a ked to s odstupom casu hodnotim, tak 27. september bol velmi dobry vyber 😉
    pocasie vyslo super, aspon teda v Ke a ani sme sa nenazdali uz tomu ubehlo 3 mesiace 😵

• ...ano,bol to super den..krasne pocasie a ten cas naozaj nezadrzatelne leti...nech je vam v novom roku skvelo 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Ak potrebujete pomôcť so svojou svadbou, ste tu správne! Pomôžeme, poradíme, aj nakúpiť môžete - všetko zo sveta svadieb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov