Svadobné prípravy v Martine. Poraďte mi čo,kde,ako...

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte...Viete mi prosím odporučiť z vlastnej skúsenosti dobrú vizážistku, kaderníčku, kvetinárstvo, fotografa, kameramana a reštauráciu pre 50-70 ľudí, proste všetko čo k tomu patrí..Ja mám ešte času ale pomáham kámoške ktorá je momentálne v Nemecku...Ď
Odpovedať
1
153
154
Profilova fotka
@bjanulienka ahoj,viem ze na SAD pozicavaju,ale neviem ako su natom cenovo, chod sa len spytat, alebo aj na stranke MT-lines nieco maju
Odpovedať
Profilova fotka
@wildstorm ahoj, ked som sa pytala v par kvetinarstvach tak mi povedali ze taka svadobna kytica by vysla cca 30-50€ zalezi od poctu kvetov,druhu.. ale vytlac si obrazok a ked im ukazes si myslim ze ti budu vediet povedat aspon pribliznu cenu
Odpovedať
@gabina84 Dakujem. Pojdem sa popytat.. pojdem okolo velkej noci do MT tak to skusim obehat a popytat sa a pripadne uz aj zajednat. Snad sa vmestim do tej sumy..
Odpovedať
Profilova fotka
@wildstorm zajednat to vraj staci take 2tyzdne dopredu. Ale velmi mila pani bola v kvetinarstve ako je foto BaB tak vedla je taka ulicka tak v nej.
Odpovedať
@gabina84 ďakujem pôjdem si to tam dat nacenit. Ak to teda nájdem. Ja som z bb, priateľ z mt a žijeme v ba :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Baby, neviete mi poradit dobreho DJ z Martina, Ziliny alebo Tur. Teplic?? Dakujem velmi pekne. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte. Viete porait? Zvazujem svadbu v Martine( pochadzam odtial, aktualne zijem v Ba) ale nechcela by som klasicku hostinu so zabavou ale skor posedenie/ veceru. Mate skusenosti? Co a kde by ste odporucili? Dakujem zuzana
Odpovedať
@veverka24 Ahojček, my sme mali malú komornú svadbu s tými najbližšími, dokopy nás bolo 14. Obrad sme mali v Turčianskej galérii, hostinu sme mali v hoteli Victoria a boli sme veľmi spokojní. Už sme ich mali otestovaných z minulého roka, kedy tam mala svadbu sestra iba vo veľkom. Mali sme malý salónik, kt. nám plne stačil, mali sme dostatočný priestor aj na tancovanie. Dokonca nám ho aj nanovo vymaľovali. Za prenájom sály sme neplatili. Spokojnosť s prístupom, službami, cenou, jedlom...Mohli sme si doniesť alkohol, koláče, pochutiny...Všetko čo ostalo z večerného rautu nám zabalili domov. Mäso a syry majú z vlastnej farmy, o pive varenom tam ani nehovorím :-D Majú tam veľkú aparatúru, takže sme si len doniesli notebook a púšťali sme si vlastnú hudbu. Aj napriek tomu, že nás bolo málo sme sa zabávali do 4 rána...My s manželom sme si zaplatili izbu, kde sme mali 50 % zľavu... dávam aj link, keby si mala ešte nejaké otz, kľudne sa pýtaj :-) http://www.hotelvictoria.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
@lajlilinka dakujem. Priznam sa ze ja ani priatel nie sme velmi na tancovanie. Mamina si predstavovavla klasicku svadbu, este sa s tym zmieruje;)kolko vas zo cca stalo, kde v martine sa daju pozicat naozaj pekne saty ( tych sa nechcem vzdat;) ) co sa tyka priatelov to si ako riesila? Mali ste stretnutie v iny den?
Odpovedať
my sme tancovanie nechali na náladu, ale nakoľko ani moja rodina a ani manželova ju nepokazí, tak sme si aj zatancovali... starí rockeri sa nezapreli :-D Šaty som mala tieto s francúzskym závojom, požičanie ma vyšlo tuším cca cez 400 €, bola som tam ešte tuším v starom roku... svadbu sme mali v máji... http://www.glance.sk/index.php/svadob... Bola som iba v tomto salóne, nakoľko nemám postavu modelky, rýchlo som pochopila, že to čo som pozerala na nete ako moje vysnívané, nemám šancu mať :-D tieto moje som tu na MS u nikoho nevidela, čo vítam, lebo niekedy mám pocit, že pozerám stále tie isté albumy...možno sú až moc "tortové", ale hold postava a faldy nepustia... ;-) Kamaráti a zvyšok rodiny sa boli pozrieť na sobáši, inak sme blízkych kamarátov pozvali na chatu, urobil sa guľášik, grilovačka :-) Výdavky tie hlavné - šaty 400, oblek 150 (manželov kolega), oznámenia 80 (Pamas), obrúčky 500 (Kamea Trenčín), výzdoba 150 (vlastná tvorba), koláče a torta (Dominika Šípková, Valča "CuKrOvInKy" na FB 500 - mali sme veľmi veľa výslužiek svokre do práce, hostina cca 700, make-up 20, vlasy 20, svadobná kytica 50, fotograf 150, plus alkohol, pochutiny a pod... Jediné na čom sme šetriť nechceli, bolo jedlo... takže ja osobne nechápem tie ceny na osobu že cca 25 € =-) @veverka24
Odpovedať
Profilova fotka
Koho odporucate na fotky, hudbu a make up v Martine? Predbezny termi 16.5. Dakujem:)
Odpovedať
1
153
154
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?