Žijeme v zahraničí no svadbu máme na Slovensku 30.05.2020

Je tu niekto, s rovnakým problémom. Nevieme čo máme robiť. Moc sa nám všetko prekladať a rušiť nechce, nakoľko už máme všade dátum svadby, aj na obrúčkach, pohároch atď. Mysleli sme že 30.05. Bude aspoň obrad a hostinu urobíme až keď sa táto situácia dal doporiadku. Problě je však v tom, že si myslíme, že hranice tak skoro neotvoria keďže je to najrizikovejší faktor, to znamená že budeme musieť byť dva týždne pred sobášom v karanténe, čo teda neznie moc lákavo , a je dosť možné, že keď sa vrátime naspäť domov, budeme musieť byť aj tu dva týždne v karanténe :-D Naozaj dúfam, že mi tu niektoporadí, alebo je tuniekto v podobnej situácií ako my. Viem že sú to ešte dva mesiace, ale rátať treba s rôznymi scénarmi. Ďakujem
Odpovedať
@miskamaria ahoj rovnaky problem a svadbu nam zrusili teraz na april a nevieme kedy bude nahradny termin rozmyslam az oktober chcela by som august ale sa obavam ci budeme moct pricestovat
Odpovedať
@miskamaria tiez vsade rovnaky datum ale da sa to aj na obruckach prepisat vsade riesim to iste nic sa neda robit musi zmiznut ten virus a potom mozme cestovat prelozte si to najlepsie riesenie
Odpovedať
Ja by som ti tiez poradila, cim skor to prelozis tak tym podla mna lepsie a budes mat vacsiu sancu si prelozit aj datum, lebo mnoho neviest to teraz takto muselo spravit
Odpovedať
@miskamaria najlepsie by bolo, keby si svadbu zrusila a presunula ju na iny termin. v tejto situacii je to najlepsie riesenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, môj brat momentálne rieši rovnaký problém a vzhľadom na to, že asi polovica hostí je takisto zo zahraničia, svoju svadbu idú prekladať najmä kvôli neistote, či sa otvoria hranice a budú vôbec mocť prísť na Slovensko. Ak sa rozhodujete, že svadbu preložíte odporúčam prečítať si môj článok s jednoduchom pomôckou ako to zvládnuť a nestratiť sa v tom: https://svadobnykompas.sk/covid-19-a-...
Odpovedať
Ďakujem vám všetkým veľmi pekne, už to všetko prekladáme, nakoniec asi na piatok keďže už skoro všetky soboty sú obsadené 😀👍🏻
Odpovedať
@miskamaria Ahoj tak na kedy ste prelozili?my na oktober piatok tiez nam to nevadi piatok je dobry den ale ci to vlastne vinde tento rok je este otazne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?