Žijeme v zahraničí no svadbu máme na Slovensku 30.05.2020

18. máj 202070

Je tu niekto, s rovnakým problémom. Nevieme čo máme robiť. Moc sa nám všetko prekladať a rušiť nechce, nakoľko už máme všade dátum svadby, aj na obrúčkach, pohároch atď. Mysleli sme že 30.05. Bude aspoň obrad a hostinu urobíme až keď sa táto situácia dal doporiadku. Problě je však v tom, že si myslíme, že hranice tak skoro neotvoria keďže je to najrizikovejší faktor, to znamená že budeme musieť byť dva týždne pred sobášom v karanténe, čo teda neznie moc lákavo , a je dosť možné, že keď sa vrátime naspäť domov, budeme musieť byť aj tu dva týždne v karanténe 😃 Naozaj dúfam, že mi tu niektoporadí, alebo je tuniekto v podobnej situácií ako my. Viem že sú to ešte dva mesiace, ale rátať treba s rôznymi scénarmi.
Ďakujem

• @miskamaria  ahoj rovnaky problem a svadbu nam zrusili teraz na april a nevieme kedy bude nahradny termin rozmyslam az oktober chcela by som august ale sa obavam ci budeme moct pricestovat

• @miskamaria  tiez vsade rovnaky datum ale da sa to aj na obruckach prepisat vsade riesim to iste nic sa neda robit musi zmiznut ten virus a potom mozme cestovat prelozte si to najlepsie riesenie

• Ja by som ti tiez poradila, cim skor to prelozis tak tym podla mna lepsie a budes mat vacsiu sancu si prelozit aj datum, lebo mnoho neviest to teraz takto muselo spravit

• Sponzor fóra
  • @miskamaria  najlepsie by bolo, keby si svadbu zrusila a presunula ju na iny termin. v tejto situacii je to najlepsie riesenie.

• Ahojte, môj brat momentálne rieši rovnaký problém a vzhľadom na to, že asi polovica hostí je takisto zo zahraničia, svoju svadbu idú prekladať najmä kvôli neistote, či sa otvoria hranice a budú vôbec mocť prísť na Slovensko. Ak sa rozhodujete, že svadbu preložíte odporúčam prečítať si môj článok s jednoduchom pomôckou ako to zvládnuť a nestratiť sa v tom: https://svadobnykompas.sk/covid-19-a-svadba-2/

• Ďakujem vám všetkým veľmi pekne, už to všetko prekladáme, nakoniec asi na piatok keďže už skoro všetky soboty sú obsadené 😀👍🏻

• @miskamaria  Ahoj tak na kedy ste prelozili?my na oktober piatok tiez nam to nevadi piatok je dobry den ale ci to vlastne vinde tento rok je este otazne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobná a spoločenská obuv,ktorú si navrhnete podľa seba.Už od veľkosti 32-44.Topánky, obuv, všetko aj s úpravou na želanie.SR - ČR
    Amarena,sro
    Nové Mesto nad Váhom
    Veľkoobchod s najširšou ponukou servítiek a priestieraní na slávnostné príležitosti. V našej ponuke nájdete popredné európske značky MANK, PAPER DESIGN, PACK SERVICE, PAP STAR. Kvalitné nestakajúce sviečky a doplnky. Taktiež...
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...