Kamera na svadbu, 29.8.2020, Trenčín

Ahojte, hľadám šikovného kameramana na svadbu v termíne 29.8.2020, Trenčín. Za ponuky vopred ďakujem :) .
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nahliadnite na náš web, termín máme zatiaľ voľný 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Dobrý večer, termín mám voľný. Máte odomňa súkromnú správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, tento termin mame zatial volny. V pripade, ze Vas zaujme nasa tvorba staci napisat a vyziadat si cenovu ponuku. Ponuka video balikov je na nasom webe. Prajeme prijemne svadobne planovanie tim FOTOSUCHY
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Pekný deň prajem,rád Vám ponúknem svoje Video služby, viac info i na mojej web stránke Viaceré výhodné balíčky i s balíčkom Komplet .Videoklip samozrejmosť , som od Žiliny,takže fajn za operatívne pozretie celých svadieb. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Termím máme voľný, ponuku som Vám poslal do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby. Jedná sa od začiatku obliekania nevesty až po záverečný tanec po začepčení nevesty cca. do 1:00 hod.....bez žiadnych vedľajších príplatkov a podobne. Balík zahŕňa: Videoprodukcia Naša svadba zahrňujúca intro s fotografiami a video z celej akcie v súhrnnej dĺžke cca 180 minút (poprípade podľa dohody). + záverečný videozostrih. Dodanie 2ks video dokumentu na nosičoch DVD v obaloch a potlačou + video vo FULL HD kvalite 1920x1080 (možnosť darčekové USB v prevedení drevo)
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_ea Môžem vám ponúknuť moje služby ohľadom kamerovania a spracovania vašej svadby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?