Kameraman a fotograf z Oravy a okolia na 30.8.2014

21. feb 201460

Dobrý večer zháname kameramana a fotografa, ktorí su kreatívni, ponukaju niečo niečo nove a su za prijateľnu cenu na tento dátum z Oravy a okolia. Máte niekto skúsenosti? Ďakujem

• Z Oravi nie som, ale posobim po celom slovensku. takze ak by sa Vam moje fotky pacili, kludne mi napiste
    pekny den 🙂

• A čo tak cvengohomevideo...spolupracuje aj s fotografom...je z LM...sama som ich zažila na svadbe na Orave...dokonca tu bolo aj viacero odporúčaní na nich...priamo z Oravy je super fotograf aj Lukáš Stašák...alebo Alenka Lihanová...na všetkých dávam odporúčanie...držím palce, aby ste si vybrali toho naj... 🙂 🙂

• Lukáš Stašák bezpodmienečne...

• Sponzor fóra
  • 🙂 Dobrý večer,
    Rád Vám ponúkam naše kompletné služby na Váš svadobný deň.
    S pozdravom 😉

• Dobrý deň. Som fotograf z Oravy / Lokca. Venujem sa svadobnej fotografií. Pozrite si moje práce a hodnotenia na FaceBook stránke. Ak vás moje fotografie oslovia veľmi rád zväčním váš veľký deň.

• Dobrý deň,
    sme tím viacerých ľudí: fotografka (dcéra), kameraman (otec), DJ, vizážistka a dokážeme Vám zabezpečiť aj výzdobu sále, auta a kostola. Nemáme problém za Vami pricestovať. Ak by ste mali záujem odpoviem Vám na akékoľvek otázky 🙂
    S pozdravom

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    SHdesign.sk
    Bratislava
    Moderne svadobne videa jak lusk !!!!
    www.shdesign.sk
    0917828761
    shdesign@shdesign.sk
    Ponúkame Vám kreatívne svadobné videa a fotky. Nie je nad peknú spomienku ktorá ostáva.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov