Neviete niekto poradit dobreho fotografa- kameramana na svadbu v Presove( termin 11/2014)?

7. máj 201414

Poprosim ak mate dobre skusenosti, napiste mi meno a pribliznu cenu ak viete,vdaka.

• skuste Jožiho Plančára info možem poslať do ip

• Dobrý deň! Ponukame Vám naše služby! Skuste si pozrieť našu prácu.

• Dobrý deň,
    Radi Vám ponúkneme naše služby. Pozrite si naše portfólio...

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• www.bubiphoto.sk- skvely clovek a profesional, uzasne fotky🙂mozem len a len odporucit

• Dakujem 🙂

• @martinka2013  Dobry den, poradi Vam moze ktokolvek a cokolvek. Ak by mne niekto poradil, ze Drzkova poliavka a plucka na smotane je to najlepsie na svete, urcite by mi takato rada bola nanic kedze to z duse neznasam, V prvom rade nech sa paci praca Vam - teda nechVam aj chuti ak uz bola rec o jedle. A aby to nebolo iba tak pozyvam Vas k nam na kavicku - co poviete ? 😉

• @zuzkabendikova  Mohla by som Vás i ja poprosiť tie bližšie info o pánovi Plančárovi??? 🙂

• pozrii ip

• skúste pozrieť moju prácu. Spolupracujem aj s tímom profi kameramanov.
    pokiaľ Vás moja tvorba oslovila , môžme dať kávu a prebrať detaily.....

• Ahoj 🙂 kameramana odporúčam Paliho Verčimáka (400€) a fotografa Mareka Mačáka (KE, 700€) to boli dvaja super ludia a vdaka nim nam ostali nezabudnutelne spomienky na svadbu 🙂 mozes pozriet moj album, je tam aj link na video

• http://www.alafetaphoto.sk/
    úžasná fotografka, skvelá cena 🙂

• Posielam Vám IP 🙂

• @martinka2013  Dobrý deň milá nevesta, som svadobná fotografka z Košíc, november 2014 mám zatiaľ voľný, ponúkam Vám svoje služby. Portrétne fotenie môžete mať v cene už od 180,-Eur. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    " zmeň svoj svet na film! "
    Dovoľte mi zachytiť Váš svadobný deň ako najkrajšiu spomienku.
    Ponúkame Vám profesionálne kamerovanie, ktoré je vytvorené kreatívnym a originálnym spôsobom vo FULL HD rozlíšení.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov