Kaderníčka a make up, 1.6.2019, Trenčín a okolie

10. jan 20196

Ahojte,

viete mi poradiť šikovnú kaderníčku a vizážistku v okolí TN s tým, že príde za mnou? jednalo by sa o viac žien nielen nevestu (nevesta +2svadobné mamy + sestra nevesty). Samozrejme na skúšku prídem ja kam treba 🙂 Ak aj sú tu také baby kľudne mi napíšte správu s aspoň približným cenníkom aj s dopravou.

• @katkap93  pozri na fcb Anna Donovalova (Kostalova) Momentálne posobi aj v okoli TN

• Dobrý deň, robím makeup & účes, ukážky mojej práce a ďalšie info nájdete na mojej webstranke alebo v profile, pekný deň Nicki 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Sponzor fóra
  • @katkap93  klára tomášiková je aj na fb. Kuk moje fotky . Ma česala aj líčila

• Ahojte, ďakujem vám, ale už som našla 🙂

• Ahojte, ja mám podobnú prosbu len o týždeň neskôr, tak ak máte ešte nejaké tipy kľudne píšte 🙂
    @katkap93  vieš mi poradiť koho si našla ty?

• Kedze nie som z Trencina, chcela by som sa aj ja opytat na nejaku sikovnu kadernicku vizazistku, hlavne taku ktora nelici vsetky na jeden sposob. Dakujem krasne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Magaela
    Bratislava
    ručne robené doplnky, ako kytica, pierka, venčeky, hrebienky, náramky, prstienky, opasky...
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.