Vizáž - makeup a vlasy - Trenčín a okolie (1.5.)

30. jún 202130

Ahojte,
viete mi odporučiť šikovnú vizážistku z Trenčína a okolia, ktorá by mi spravila makeup aj vlasy? Ideálne u mňa doma. Termín 1.5.2021.
Ďakujem 🙂

 • Ahoj, ja odporúčam Martinu Raftl z Nemšovej. Prišla k nám, robila vizáž (makeup aj vlasy) viacerým ženám a boli sme všetky spokojné. Všetko vydržala až do druhého dňa. Skús ju pozrieť na FB.

 • Ahoj, ja som bola moc spokojná v YAS Studio na Mierovom námestí. Boli sme sa tam dať líčiť a česať 4 baby, výdrž make-upu bola až do rána, každá z nás sa cítila super, účes nikde neťahal,... Ale domov nechodia, jedine vy do salónu.

 • Dobrý deň, dúfam že Vaša svadba dopadla na 200% ☺️
  možno to niekomu pomôže, kto túto tému uvidí aj dodatočne …

  Som svadobná vizážistka na plný úväzok, mám akreditované vzdelanie zo zahraničia a osobnú klientelu líčim už cez 10 rokov. Pôsobím na Slovensku aj v Rakúsku , pôsobila som v okolí Frankfurtu, Bratislavy, aj Viedne. Aktuálne pôsobím kvôli korona časom v okolí môjho domova. Vycestovať viem za Vami z Bytče. To Trenčína a okolia chodím už veľmi často. ❤️ Na mojej www stránke nájdete online objednávkový formulár, aj všetky informácie o mne a mojej práci. Referencie nájdete aj tu, aj na FB stránke Mária Illová make-up & hairstyle, alebo Google…

  Môj svadobný beauty servis môže zahŕňať aj skúšku, prípravu pleti na líčenie, poradenstvo pre ostatné klientky, prihliadam na to čo kto preferuje, má/nemá rád, koľko má rokov, akú pleť, aké šaty, takže k líčeniu máte všetci aj poradenstvo, tipy, atd. Časovo -podľa svojej praxe a skúseností - Vám pomôžem všetko naplánovať tak, aby ste si v kľude užili tento deň , každý bude vedieť kedy má ísť , koľko to bude trvať, kedy bude hotový- aj s časovými rezervami pre neočakávané situácie. Pred svadbou môžete využiť úpravu obočia/lamináciu a poradím Vám, čo robiť s pleťou do svadby.

  Budem šťastná, ak budem v taký krásny deň s Vami a na mieste zabezpečím líčenie aj účes či neveste- ako aj hosťom. Všetko prispôsobím každému na mieru a ku každej klientke mám individuálny prístup,… moje služby sú na vysoko profesionálnej úrovni, čo zahŕňa aj ostatné situácie a prístup - keby sa mi niečo vážne stalo -hoci aj v ten deň, príde Vám náhrada, naozaj za tie roky mám všetko vyšpičkované do detailov a na 120%. Preferujem prirodzenosť a nadčasovosť a o tom vizáž nevesty má byť- najkrajšia verzia Vás samotnej. Aplikovať viem samozrejme hocijaký štýl líčenia každému na mieru.

  Môj make-up je vode aj oteruodolný a urobený tak, aby ste si až do rána mohla najkrajšia užívať všetky činnosti, ktoré samozrejme ku svadbe patria. Účes tak isto, stačí pozrieť referencie a držať sa mojich odporúčaní. Používam top produkty (Chanel, Estee Lauder, Lancome, uUrban Decay, Benefit, Clinique, MAC a i.)

  Budem rada, ak sa mi ozve s takouto predstavou svadobných priprav ďalšia nevesta. Mari

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Make-up artistka a hair stylistka Natalika

  Bratislava a celé Slovensko

  Kontaktné údaje sú dole 🙂
  Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
  Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov