Samoopaľovací krém, sprej? Aký by ste doporučili?

Zobraz úvodný príspevok
Baby, som hladala nejake prispevky ohladom samoopalovacich kremov, ale nikde to nie je nejako skompletizovane. Chcela by som vediet nejake vase skusenosti ohladom znacky (krem/sprej), co je lepsie? Dik
Odpovedať
1
18
19
dievcata no som sa nastriekala farba je super ale mam fleky :-D :-D dnes vyskusam znova sa prestriekat a uvidim, ci vyjdem aj von :-D :-D
Odpovedať
ja skusam niveu, ine som zatial nic neskusala, som zvedava, co to urobiiii :-|
Odpovedať
Ja sa natieram Niveou asi týždeň. Je to trocha vidieť. Mám taký jemnučký hnedý nádych. ;-)
Odpovedať
babulky skusali ste sprej od Garnier?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
caute chcem poradit ja pouzivam samoopalovaky uz roky,lebo zo solarka sa mi zacali tvorit vseliake znamienka mala som garnier vodu-ta bola super ale nechcela ist potom vobec dole to bola hroza,loreal tel. mlieko to som minula na 2 razy aby som bola pekne hneda takze nic moc, ;-( mala som aj avon ten bol dobry ale nebola som az tak hneda :-o a nakoniec som zakotvila pri vode nivea ta je super minula som ich 10 kusov toto leto a pouzivam to takto-vecer sa vypilingujem a rano sa cela nastriekam a rozotrem do sucha potom tak hodinu odporucam sa moc nepotit lebo by efekt nenastal.informacne na jedno stehno si streknem 10 krat a rozotrem do sucha,na ruku 7x,na brucho 6x,na tvar 3x atd.potom si treba umyt ruky stacia iba dlane.inak smrdi to ako vsetky samoop. tak to neodporucam robit na noc lebo mi bolo az na....ked to urobis rano o 6 hodin sa mozes osprchovat a potom to uz tak necitit.ale som ako cokoladka a pouzivam to cely rok cez zimu iba na tvar a dekolt. :-) vydrzi to tak tyzden potom sa vypilingujem a dam si 2 dni pauzu a znova.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
maciatkooo mohla by si mi prosím ťa poslať kontakt do salonu suntan na tej obchodnej??? rda by som to vyskúšala, pretože zo slniečka mám pehy a ja to neznášam...radšej obetujem peniaze....baby fakt sa to oplatí??? a kde to vlastne je??? vdaka
Odpovedať
Darara: Muzu se te prosim zeptat, jak se presne jmenuje ta voda od Nivea? chtela by jsem ji vyzkouset, teda jestli jeste se prodava nekde. Je efekt hodne do hneda? Jaka je cena?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jednoznacne odporucam suchy samoopalovaci sprej od LOREALU... Fakt super, som po nom opalena do zlatista (ziadny zlty ci oranzovy nadych) a nemam ani ziedne flaky... 2 - 3x za tyzden si ho aplikujem a v pohode. Mam z tejto znacky aj samoopalovaci sprej na telo, kupila som si ho toto leto len kvoli tomu ze mam ak sa aj trochu opalim na slniecku tak nohy furt biele :o)))))) Ale tak tento samoopalovaci je fakt super... Inak vydrzi ak si ho striekam pravidelne a pozivam aj telovy a pletovy peeling raz za tyzden... Fakt super... baby vyskusajte...
Odpovedať
Caute baby, co sa tyka opalovania tak mam mooooc skusenosti...Skusala som solarko, spreje a aj suntan. Co sa tyka solarka, uz nikdy viac by som to nerobila...Pokozku som mala moc vysusenu aj ked som si ju natierala dva krat denne a to ani nehovorim o znamienkach ktore mi tym pribudli....Co sa tyka sprejov, je to dobre ale podla mna nie na svadbu, fakt z toho ostavaju flaky a krasne biele saty mozu byt razom flakate...Ja sa idem vydavat v novembri a dam sa nastriekat tri dni pred svadbou suntanom...Uz som to skusala a pacilo sa mi to, pusta to len do prveho osprchovania ktore moze byt po 10 hodinach od nastriekania...Pacilo sa mi ze som nemala ziadne flaky a opalenie vyzeralo prirodzene...Urcite odporucam, hlavne na svadbu!!!
Odpovedať
alik17:chcem sa spytat a ten suntan to je aky sposob vlastne co to je...viem ze je to nastriekanie,ale maju to vsade?nevies?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
baby, ja sa neviem rozhodnut, ci sa dat nastriekat a hlavne kde v BA, alebo zacat rychlo chodit do solarka. Svadbu mam nabuduci piatok a neviem,co robit. Ak mozete, poradte mi. A kde je v BA nejake dobre studio, kde by ma nastriekali. Bojim sa tych flakov, co ak nejake budu...
Odpovedať
ahojte chcem sa opytat na sprchu suntan ci mate nejake dobre skusenosti a kontakty v okoli brezna a bb. ;-) V oktobri sa vydavam, som tehotna a chcela by som byt pekne hneda. ;-) dakujem :-)
Odpovedať
to ja zase nechcem byť hnedá
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte :) chcela by som sa len opýtať jednu vec.Chcela by som ísť do solárka na nejakých 5 minút nieje to moc vela pretože mám bledú pokožku ale že či ma to moc nespáli :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte ja som bola v Žiline na nástrek FakeBake - sprcha po aplikácii za 4-6 hodín, výsledok bol krásny bronzový - pekne prirodzené opálenie. Vrelo odporúčam....Radšej investovať do kvalitného samoopalováku či nástreku ako do solárka... samoopalovaky používam ,pretože mám alergiu na slnko a inú možnosť nemám. Kamoška mi poradila FakeBake a iné už ani nepoužívam...
Odpovedať
@luci1208 nemyslim , ze sa to viac oplati, stoji to 30 eur a opálenie vydrži len 7 - 10 dní, proste radsej kvalitný kremik :-)
Odpovedať
@messue kremik alebo nástrek - ako som aj písala a nie solárko... Pri profi aplikácii v špecializovanom salóne je výsledok vždy dokonalý, ak potrebuješ opálenie na výnimočnú príležitosť. Ak si mala už samoopaľovací krémik Fake Bake a dodržíš návod tiež máš perfektný výsledok no niektoré z nás sú pohodlné a preto volia nástrek.... Samozrejme krém nepoužiješ len jedenkrát a vydrží na viac aplikácii..
Odpovedať
@luci1208 nespravia sa po nastreku na bielych satach flaky, ked sa spotim?
Odpovedať
@timima Ahoj, ak si vyberieš naozaj odborníka, ktorý ti aplikáciu urobí s kvalitným nástrekom, fľaky Ti nehrozia. Ja som bola na Fake Bake a bola som nadmieru spokojná. Prirodzené, jemné opálenie, žiadne fľaky. Na nástrek som bola vo štvrtok - potom aspoň 2x sprcha aby som dôkladne zmyla tú sprievodnú farbu, ktorá bola v nástreku aby slečna čo ma striekala videla, kde mám už nástrek na tele...v sobotu aj ked som sa spotila, na šatách nebolo nič, žiadne fľaky, opálenie bolo rovnomerné a trvácne... cca 8-9 dní som stále bola krásne opáleniá... Čítala som veľa o nástreku, aj ma kamošky odhovárali ale vyskúšala som a dobre som spravila :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Kočeny, ktoré si chcete zachovať krásne opálenie počas celého roka a obľubujete solária. Vyskúšajte najzdravší spôsob opálenia bez UV...opálenie nástrekom. Mám exkluzívne zastúpenie pre SR a ČR na samoopaľovacie spreje, opálenie vydrží až 10 dní, jednoduchá aplikácia, bez škvŕn, žiadne zafarbené ruky, nezmýva sa ako klasické samoopaľovacie krémy, ale postupne bledne ako opálenie na slniečku
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahoj, mňa prekvapil tónovačom na pokožku Dove. Príjemná konzistencia aj voňa, ako vždy :-) a pekne, tak akurát mi urobí nádych opálenia. Mám teda ten svetlejší odtieň, ale stačí, ja som beloba :-D Je to toto:http://bit.ly/Dove_Summer_Revived
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte žienky..... Mňa čaká svadba a objednala som si samoopaľovacie mlieko, že si urobím opálenie cca mesiac pred svadbou doma na skúšku, aby som vychytala aplikáciu a aby som pred svadbou mala opálenie úplne dokonalé a prirodzené... Takže moja skúsenosť je úplne super! objednala som si Fake Bake mliečko Flawles - super vôňa, nanášanie som zvládla na prvýkrát dobre a čo je pre mňa podstatné, opálenie je prirodzené, ani tmavé ani bledé - presne tak som si to predstavovala. Prekvapila ma príjemná taka sladučká vôňa. Takže vyberajte si kvalitné značky s prírodným zložením a určite nebudete ľutovať. Opálenie mám už týždeň - pomaly sa stráca, nemám žiadne fľaky... Skúšam aj bledé tričká (kvôli šatám) a som nadmieru spokojná. Investícia sa mi oplatila.......
Odpovedať
1
18
19
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?