Svatební styling - 23.10.2021, Zázrivá

Dobrý den, na termín 23.10.2021 (okolí Zázrivé či ochota dojet na místo konání) hledám stylistku, která by mě učesala a nalíčila na svatbu. Mám jasnou představu - kladené vlny, viz přiložené foto + jemné líčení. Po předchozí domluvě by se případně jednalo i o lehký styling (až 4) družiček. Bohužel nejsem místní, čili neznám nikoho z okolí koho bych přímo oslovila, prosím tedy o nabídky či tipy na šikovné stylistky. Předem moc za vaše odpovědi. Hana
Odpovedať
Profilova fotka
Som svadobná vizážistka na plný úväzok, mám akreditované vzdelanie zo zahraničia a osobnú klientelu líčim už cez 10 rokov. Pôsobím na celom Slovensku aj v Rakúsku , pôsobila som v okolí Frankfurtu, Bratislavy, aj Viedne. Aktuálne pôsobím kvôli korona časom v okolí môjho domova, 50km od Zázrivej. Vycestovať viem za Vami z Bytče. Na mojej www stránke nájdete online objednávkový formulár, aj všetky informácie o mne a mojej práci. Referencie nájdete aj tu, aj na FB stránke Mária Illová make-up & hairstyle, alebo Google-stačí napísať Mária Illová … Môj svadobný beauty servis môže zahŕňať aj skúšku, prípravu pleti na líčenie, poradenstvo pre ostatné klientky, prihliadam na to čo kto preferuje, má/nemá rád, koľko má rokov, akú pleť, aké šaty, takže k líčeniu máte všetci aj poradenstvo, tipy, atd. Časovo -podľa svojej praxe a skúseností - Vám pomôžem všetko naplánovať tak, aby ste si v kľude užili tento deň , každý bude vedieť kedy má ísť , koľko to bude trvať, kedy bude hotový- aj s časovými rezervami pre neočakávané situácie. Pred svadbou môžete využiť úpravu obočia/lamináciu a poradím Vám, čo robiť s pleťou do svadby. Budem šťastná, ak budem v taký krásny deň s Vami a na mieste zabezpečím líčenie aj účes či neveste- ako aj hosťom. Všetko prispôsobím každému na mieru a ku každej klientke mám individuálny prístup,… moje služby sú na vysoko profesionálnej úrovni, čo zahŕňa aj ostatné situácie a prístup - keby sa mi niečo vážne stalo -hoci aj v ten deň, príde Vám náhrada, naozaj za tie roky mám všetko vyšpičkované do detailov a na 120%. Preferujem prirodzenosť a nadčasovosť a o tom vizáž nevesty má byť- najkrajšia verzia Vás samotnej. Aplikovať viem ale samozrejme hocijaký štýl líčenia a každému na mieru. Môj make-up je vode aj oteruodolný a urobený tak, aby ste si až do rána mohla najkrajšia užívať všetky činnosti, ktoré samozrejme ku svadbe patria. Účes tak isto, stačí pozrieť referencie a držať sa mojich odporúčaní. Používam top produkty (Chanel, Estee Lauder, Lancome, uUrban Decay, Benefit, Clinique, MAC a i.) 🙂 Budem sa tešiť, ak sa stretneme!
Odpovedať
Profilova fotka
Prikladám zopár fotiek 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?