Udržanie make-upu v svadobný deň a noc - čo potrebujem

Ahojte kočky, keďže patrím k ženám, ktoré sa vôbec nemalujú (používam iba špirálu) tak nemám vôbec predstavu. Samozrejme, že budem o tomto hovoriť so svojou vizážistkou, ale chcela by som sa dozvedieť rady aj priamo od Vás, na základe Vašich skúseností. Na svadbu ma príde priamo na miesto konania nalíčiť vizážistka. Je mi úplne jasné, že od obradu do rána mi makeup nevydrzí neporušený, že ho možno bude treba nejak napraviť keď sa poškodí alebo sa začnem lesknúť a podobne....takže ma zaujíma, čo všetko by som mala mať zabezpečené, aby som si to vedela sama počas noci nejak udržať alebo si to budem pýtať priam ood vizažistky nech to je to s čím ma ona bude robiť alebo existuju nejaké zázraky ktoré mi to "zabetónujú" a nebude treba nič 😄 Ďakujem za každú radu.
Odpovedať
myslim si, ze uz vizazistka ti makeup zafixuje fixacnym sprejom a pocas dna by ti mal stacit puder, ktorym sa v pripade potreby sem tam prepudrujes
Odpovedať
Presne tak, prípadne aj rúž. Dobrá vizážistka vie ako na to a mala by používať profi veci 🙂
Odpovedať
Presne ako píšu baby nado mnou. Mňa na stužkovú (veľa rokov dozadu🙂) líčila vizážistka a počas celého dňa, večera a noci som mala make-up neporušený, nemusela som si ho nijak upravovať a to som tancovala skoro nonstop a aj sa spotila. Ak je vizážistka profíčka, nemusíš sa báť, že by ti make-up nevydržal, ona už vie, čo má ako spraviť, aby ti vydržal čo najdlhšie.🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim ze puder a maximalne ruz ak budes chciet 🙂
Odpovedať
Dakujem vsetkym, myslela som si ze to tak nejako bude, len a zaujimalo ci nahodu neexistuje nejaky zazrak tajny 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako fixator ti moc dokaze pomoct, no nie je to podla mna zazkrak na cely den. Pre istotu by som si zbalila puder, ruz a spiralu
Odpovedať
bizzynka ej to by veru padlo vhod taky zazrak 🙂 ved ak by si nahodou na nejaky prisla alebo by ti niekto dal typ tak napis 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bizzynka ahoj, o tom je svadobné líčenie- má VYDRŽAŤ do rána, má vydržať plakanie, má vydržať tancovanie, potenie, aj pusinky pri gratuláciách od niekoľko desiatok ľudí... PROFI vizážista/tka používa už od základu -krém, cez techniky ako naniesť make-up, až po fixátor tak, aby to tak aj bolo. Tie produkty čo používa sú na to stavané, stoja viac a to vzdelanie na tie techniky tiež. Ciže preto profi vizážista to nalíči napríklad za 70,- lebo ti treba už len papieriky na prípadné odsatie mazu. Nič iné. Lacnejšie a efektívnejšie je (ako ti tu baby hovoria) nájsť takú vizážistku, ako dať sa nalíčiť lacno- aj keď pekne, ale neodborne a musieť si dokúpiť ešte produkty za 30,- aby si si to po nej dávala celý čas dokopy.
Odpovedať
@mariavisage mam profi vizazistku, len som chcela byt pripravena resp. mat prehlad z kazdej strany ako to funguje 🙂 Som typ, co ma radsej zalozny plan ak by nahodou k niecomu doslo 😄 Sami to blizi, tak asi uz zacinam mat nervy v kybli 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@bizzynka moja zlatá áno presne viem 🙂 určite odvedie skvelú prácu a budeš krásna celu noc. Hodia sa tie papieriky na T zónu, pripadne neviem či ste riešili ruz a konturku/alebo lesk aby si mala so sebou tu farbu pier , čo ti ona zladila s licenim…. Keď zobrať puder , tak ideálne transparentný (priesvitny, bezfarebný) - aby len zmatnil. Niekde presvetlujeme, niekde zatmavime, niekde necháme lesk - rozjasnovac - , tak aby sa to zachovalo, nech to nie je puder čo to prefarbi celé. Alebo jej sa spýtaj ešte, každá ma iný štýl. Veľmi držím palce ❤️❤️❤️❤️❤️
Odpovedať
Tak mne niekedy ani puder nepomoze, ked sa lesknem 😄 Ale tak ano je ok mat aspon to pri sebe a troska sa prepudrovat 😄 🙂
Odpovedať
no tak ak si vezmes nejaku tasticku, kde budes mat spiralu, ak teda nebudes mat umele mihalnicky, inak ti staci len kefka na precesanie, licenku, lesk na pery a mozno nejaky ten transparentny puder. to by ti podla mna malo stacit
Odpovedať
Článok sa načítava...
No baby takze uz mam po 😄 da sa povedat ze makeup mi vydrzal , ale kedze napatrim k nevestam , ktore len stoja a prezerntuju sa a pripadne sa hybu len zlava doprava a pretancovala som celu noc ci cele popoludnie az do rana 😄 tak samozrejme potila som sa jak prasa 😄 ale to som len vysala vzdy servitkou jemne a bolo, takze som sa vlastne ani neprepudrovala a ani nic podobne 🙂 Dakujem este raz vsetkym za rady.
Odpovedať
Profilova fotka
vela pudru 😄 lebo teda tiez som sa spotila riadne a co ine ostava no 😄
Odpovedať
Profilova fotka
mozno este dobry tip nejaky fajn fixacny sprej vies okrem pudru to hned zafixovat nech to vydrzi co najdlhsie este.,
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy stačí utrafiť fakt dobrý fixátor a následne aj púder a ten make up vydrží. @bizzynka som rada, ale že si s tým nemala žiadne starosti a mohla si sa naplno venovať svadobnej zábave
Odpovedať
Profilova fotka
a tie co ste mali svadbu ste boli pred tym aj na skuske makeupu? ze ako vam do vydrzalo a tak? 🙂
Odpovedať
@kralovicka15 vies co ja som sa tak davala nalovat, ked som isla za druzicku, tiez som sla radsej na skusku, lebo som tu kocku vobec nepoznala
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanellka ale to je najlepsie, zas nie je to taka polozka co by sa nedala zvladnut ak sa zienka nechce alebo nevie tak namalovat sama
Odpovedať
@kralovicka15 ano urcite ist predtym na skusku ak to nie je overena vizazistka aby ste este predtym doladili svoju predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
Vies co napriklad ja som isla na istotu, neviem vedela som o dievcine ktora ma bude licit, vedela som ako lici 🙂 Ale je pravda ze keby je to pre mna fakt niekto neznami asi by som isla na skusku 🙂
Odpovedať
hej hej to je jasne, ak nieho poznas a videla si uz zopar jej prac, tak ako tam je mozo skuska zbytocna, ale nie je na skodu ak chce dotycna vyskusat taky make up, ktory napriklad na sebe este nemala
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?