Svadobna kytica

Ahojte, akú ste mali alebo akú budete mať svadobnú kyticu? Zaujíma ma aj cena,lebo okolo 80€ za kyticu s eukalyptom a ruzami sa mi zdá dosť. Tak neviem či je to taká normálna cena v dnešnej dobe. Ďakujem,za vaše postrehy a skúsenosti. 🙂
Odpovedať
@suzieqi Ahoj. :) Vydávala som sa pred 2 rokmi a kytica stála 150 eur. Použité kvety: hortenzia, ruža, gypsomilka a nejaké kvietky, ktorých názov neviem. Myslím, že 80 eur je veľmi dobrá cena. :) Držím palce pri plánovaní svadby. ;)
Odpovedať
suhlasim, 80 eur je dobra cena 🙂 zase tie zive kvietky aj nieco stoja v takej svadobne kytici, tusim aj ja som tak nejako davala 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
co si spominam tak som davala okolo 100ky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@suzieqi dobrý deň, záleží aké ruže budú použíté, ale ja napr. používam tie najkrajšie a najväčšie do svadobných kytíc a od toho sa potom odvíja aj cena. Čo sa týka svadobnej kytice v porovnaní s klasickou gratulačnou, svadobná je viac prepracovaná, bohatšia (čo sa kvetov týka) a jej viazanie je náročnejšie a časovo zdláhavejšie ako klasická kytica a pre porovnanie klasická kytica cenovo 20-30 € a áte v nej zeleň a tri kvety (v porovnaní s kvetinárstvom). Nie je to zlá cena, skôr ma zarazili tie ceny nad 100 €, to je už podľa mňa prehnané. Ale zas ak bola v kytici použitá hortenzia ako Danka vyššie píše, tak to by som ešte vedela oko prižmúriť, ale i tak 🙂 U mňa sa kytice pohybujú od 50 € vyššie, ale ako píšem záleží naozaj od použitých kvetov, a pokiaľ máte pani, ktorej záleží aby Vaša kytica vyzerala TOP tak potom cena súhlasí 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ťažko povedať, no ako ja si myslím, že cena je adekvátna. Ani eukalyptus ani ruže nie sú nejak lacné a keďže svadobná kytica by mala byť top, ako podľa mňa sa oplatí do nej čo to investovať
Odpovedať
@luxdecor Ďakujeme za užitočný pohľad Profesionála. :) Baby, verím, že vám to pomôže zorientovať sa v tom. Nech sú vaše kytice podľa predstáv. :)
Odpovedať
Ďakujem dievčatá, nemám v tom vôbec prehľad tak preto sa pýtam. A už som spokojnejšia. 🌹
Odpovedať
@suzieqi neboj kytica bude krasna, o jej krasa a kvalita bohuzial zavysi aj od ceny
Odpovedať
mne sa to na tieto ceny vidi este v pohode a je fakt ci chces mat kvalitne kvetiny ktore teda aj vyzeraju krasne no aj vydrzia alebo ti to je jedno
Odpovedať
A teda aj mas vybrate ze kde si ju das spravit pripadne ako teda bude vyzerat a tak ci si si len prehlad potrebovala spravit? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Náhodou nejaký ten obrázok ak by si mala
Odpovedať
aj eukalyptus aj ruze su celkom drahe v tejto dobe a ked sa k tomu narataju este aj tie ostatne veci, tak kludne moze tolko stat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eukalyptus sa dava do kytic? Som ani netusila 🙂 I ked je pravda ze teraz sa predstavivosti medze nekladu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?