Hostina-okres Prievidza/Partizánske -130 hostí

Pekný deň. Hľadáme miesto na svadobnú hostinu (reštaurácia, kultúrny dom ...) pre cca 130 ľudí v okolí Prievidze/Partizánskeho. Za každú radu budeme vďační
Odpovedať
@85vera85 vyskúšala by som Stodolu na Lubianke ta je podľa mňa dosť veľká 🙂 veľmi pekný priestor majú aj na Šišove, ale kapacita je 100 ľudí, prípadne Chata Hrádok, ale neviem aká je kapacita 🙂 Potom viem, že veľa ľudí robí svadbu v kultúrnom dome Veľké Uherce
Odpovedať
Lubianka je super boli sme sa tam pozriet ale nie je tam ubytovanie, len 1izba pre mladomanzelov alebo mozno dve. Inak je to pekne prostredie vladne tam prijemna atmosfera.
Odpovedať
Ľubianka a Hrádok sú krásne priestory, aj Meridiana je krásny priestor, všetky s pomerne veľkou kapacitou. Pokiaľ viem, také množstvo ľudí zmestíš ešte aj sem: - RS Púšť - samotná sála nie je tak pekná, ale okolie je krásne. - kongresová sála Bojnice - tam mala svadbu moja teta asi pred troma rokmi, tiež z dôvodu, že mala veľkú svadbu a nevedeli sme nájsť miesto, kam všetkých zmestiť. Je potrebné si tam ale zabezpečiť katering. Je to veľký priestor a pohodlne sa tam toľko ľudí zmestí, ale osobne sa mi atmosféra toho miesta nepáčila. A je tam síce veľké parkovisko za sálou, ale viem, že sme s tým prístupom na parkovisko mali problém. - Banketka D v Slávií Bojnice má kapacitu až 150 hostí https://slaviacatering.sk/priestory/b... - Z kultúrnych domov čo viem majú taký veľký Opatovce nad Nitrou (neviem, aká je presná kapacita, ale 130 ľudí sa tam zmestí úplne pohodlne), Kanianka má okolo 120 miest. Ale kultúrnych domov môže mať takú kapacitu viac, určite si skús prevolať niektoré obce a spýtať sa na kapacitu. So šikovnou aranžérkou vedia byť aj kultúrne domy krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli na svadbe na púšti a miestnosť bola velmi pekne vyzdobená ale asi si to dávala niekomu spraviť niekomu externe, oni mali aj obrad tam vonku, je to tam veľmi pekné a priestranné
Odpovedať
Skús pozrieť párty hala Ostratice za penziónom Harmónia.Kapacita je 150 ľudí a je to novo postavený krásny priestor aj s ubytovaním.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?