Hotel Agatka svadba v stane a hudba

Ahojte nevesty 😊 hladame miesto na svadbu v BA a okoli, pripadne na Zahori. Zatial sa nam velmi paci hotel Agatka, ale citala som recenzie, ze je tam problem s hudbou vecer po 10, ak mate svadbu v stane. Nemali ste tam niektora svadbu alebo nemate s tym skusenosti? Dakujem za odpovede 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@elegna ahoj, mala som tam svadbu minuly rok, problemy neboli. oni maju zazmluvnenu agenturu od ktorej dostanes DJa este za zvyhodnenu cenu, ktory vie, ako to ma nazvucit (ziadne basy). hudba bola akurat hlasna, hostia a hlavne starsi, ktori netancovali, si pochvalovali, ze neohluchli. tancovali sme bez problemov az do 4 rana. ja odporucam Agatku vsetkymi desiatimi, boli sme tam so vsetkym velmi spokojni.
Odpovedať
Ahojte, ak sa mozem pripojit, my sme boli v Agatke na svadbe minuly rok a hudba hrala potichu cely cas, nielen po 22:00. Ale zas pre tych, co netancuju je to vyhoda, ze nie su ohucani. Zalezi, aky typ hosti budete mat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Chcem sa podeliť s mojou skúsenosťou. My sme mali svadbu prednedávnom v hoteli agatka. Boli sme veľmi spokojný. Jedlo bolo úžasné a personál bol veľmi profesionálni. Cena svadby bola 6459 Eur, čo je veľmi dobrá cena s porovnaním ostatných podnikov v okolí BA. S hlukom sme nemali problém. Napojil sa DJ na ich reproduktory a hudbu bolo dobre počuť - úprimne som sa veľmi bála ako to dopadne. Na svadbe sme mali koordínátorku Denisu (ak si dobre spomínam na meno), ktorá bola šikovná vždy nápomocná a prítomná. Na celu svadbu dozerala aj pani manažerka, ktorá nám vždy vyšla v ústrety a bola s ňou príjemná komunikácia. Alkohol sme si mohli priniesť za korkovné čo je veľkou výhodou. Máme jednu negatívu a to, že nám niektorí hostia odišli skôr domov, ale to nie je problém hotela. Naša svadba trala do rána. Po svadbe nám všetko zabalili a my sme nemuseli nič riešiť. Veľká spokojnosť. Ďakujeme, ešte sa uvidíme. 🙂
Odpovedať
Ahojte, my sme boli na svadbe v hoteli Agatka tento rok v juli a boli sme sklamani. Okolie hotela neupravene, 4 hviezdicky to urcite nedosahovalo tak ako pise hotel. Dj hral do 22:00 a potom musel stisit hudbu a zabava bola o nicom. Najhorsie pre nas bolo ze sme ako svadobny dar doniesli mladomanzelom vinko z naseho vinarstva den pred svadbou a na hostine nebola podavana ani jedna flasa s tym ze nevesta si to so zenichom zelala. Ubytovannie bolo ciste ale urcite nie 4hviezdickove. Z tejto skusenosti neodporucam hotel Agatka a nechcela by som tam mat vlastnu svadbu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?