Hotel Brezina/Hotel Veverica, Trenčín

Profilova fotka
Ahojte, chcem sa s vami vsetkymi podelit o moju skusenost, popripade vam poradit a vyvarovat sa uplne zbytocnemu predsvadobnemu stresu... Ide o to, ze budeme mat so snubenicou svadbu a kedze moj dobry kamarat hrava na svadbach, tak som sa obratil naneho s prosbou o pomoc, urcite mi odporucil medzi inymi aj hotel na brezine, po kontaktovani som zistil, ze tam dokonca zacala organizovat svadby aj byvala kolegyna, velmi schopna manazerka, povedal som si, ze super, ale aj tak som si pozrel recenzie tu a aj inde (kde sa dalo) medzi mnoho oslavnymi recenziami som nasiel aj jednu negativnu, kde sa pani stazovala, ze im par tyzdnov pred svadbou zrusili termin a dali ho niekomu inemu, samozrejme som sa na to v hoteli spytal, ze co je na tom pravdy, lebo samozrejme nikto by nechcel nieco podobne zazit... ubezpecili ma, ze to bolo este za stareho vedenia a ze teraz sa nic podobne stat nemoze, tak v pohode teda, vybavil som vsetko potrebne (zaplatenie zalohy, potvrdenie terminu, atd...) po vybaveni hotela som obvolal vsetko okolo (hudbu. fotografa, kostol, kolace) a boli sme spokojni s priatelkou, ako sme to vsetko rychlo zbuchli a ze to mame bez stresov... ...Lenze... zhruba dva mesiace pred planovanou svadbou sa mi ozvala slecna, u ktorej sme mali zajednane kolace na svadbu, ze od nej chce kolace ista slecna, ktora ma termin svadby presne ako my a aj v tom istom hoteli, na to som volal do hotela, kde ma pani na recepcii ubezpecila, ze ten termin mame my, tak bol na par dni klud, az o par dni sa to zopakovalo a vraj pani chce od cukrarky kolace na moj termin, pretoze ona to ma potvrdene, co ma uz jemne nastvalo a volal som priamo riaditelke, ktora sa pod natlakom priznala, ze urobili chybu a cca pol hodinu sa mi ospravedlnovala, co mi uz ale nijako nepomohlo, nakoniec sme termin u nich zrusil a peniaze mi vratili... ...takze, zhrnute, podciarknute... nechcete mat stres pred svadboua a rozmyslat, ci vam nahodou nejaka pipka nevyfukne termin, na ktory mate uz vsetko zajednane? vyhnite sa tomuto hotelu sakra velkym oblukom ...mimochodom, tu moju byvalu kolegynu vyhodili, ked zacala druha vlna covid19 a samozrejme sa vyhovarali len nanu...
Odpovedať
Ahoj to je sila. A nebolo to za stareho vedenia ked nam to zrusili, vedenie bolo uz nove - to som si ista lebo moj tatino poznal stare vedenie, tu pani ktora dala vypoved na Brezine a daka ju kvoli tej krave co tam teraz robi rezervacie. To bol taky stres ze dovidenia nevies si predstavit ked uz mas vsetko zajednane a ona nam zavola ze sa rozhodla dat v den nasej svady iny par. 🤮 nakoniec sme mali svadbu v Trencianskej Turnej v Gazdovskom dvore a bolo to 100 krat lepsie ako na Brezine ❤️A to som na Brezine bola na 2 svadbach. Ovela lepsi pristup, aj jedlo aj vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@kayka90 no my sme sa to dozvedeli úplne náhodou... nakoniec sme to tam zrušili, zálohu nám vrátili a zajednali sme iný priestor...
Odpovedať
Tak to je sila.... Tiež som kedysi rozmýšľala nad týmto hotelom lebo Brezinu ako lokalitu milujeme...Ale presne tá recenzia aku si asi čítal aj ty ma presvedčila ze toto riskovať nechcem.
Odpovedať
Profilova fotka
@christina312 ja som si povedal, že jedna recenzia ma neodradí a bum, urobili mi to iste
Odpovedať
@tomasmeggy neskutočné vážne... Snáď ste našli niečo adekvátne dobre a z lepším prístupom 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@christina312 zatiaľ to vyzerá, že áno
Odpovedať
@christina312 fakt Vam to neodporucam to boli take stresy a nam to oznamili 2 mesiace pred svadbou.
Odpovedať
@kayka90 Tak my aj tak mame svadbu za dva týždne takze pohoda 🙂 ako som pisala, veľmi sa mi páči miesto a okolie ale tu som prečítala recenzie na všetky možné zariadenia a dosť som sa nimi riadila takze to odporúčam každému pozriet recenzie tu a uvidí aky pocit bude mať z jednotlivých miest .
Odpovedať
Profilova fotka
@christina312 ja som mal z Breziny super pocit, hold, vytriezvel som... a za dva týždne máte svadbu? Koľko ľudí?
Odpovedať
@tomasmeggy No podľa opatrení 🤣Dúfam že aspoň na obrad dostanem viac ľudí ako 6
Odpovedať
Profilova fotka
@christina312 aj na hostinu?
Odpovedať
@tomasmeggy hostina bude doma len rodina aj tak nemôžu prísť kamaráti a ludia co su mimo okresu takze bohužiaľ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?