Koľko ste platili alebo plánujete platiť za prenájom priestorov

Ahojte, zaujíma ma cena čisto len za prenájom priestorov svadobnej hostiny, koľko je bežné zaplatiť a v akých výškach sa pohybuje prenájom priestorov.
Odpovedať
@nevesta2022 ahoj, my ešte len budeme mat cez leto svadbu, ale už sme si zajednávali priestor, je to vinica, celý areál vnútro + vonkajšok 200€, s tým že piatok si to môžme prísť vyzdobiť a v nedeľu upratať po sebe
Odpovedať
Zalezi od mesta a typu saly... Mas hotel za 200, aj za 500... Kastiel aj za 1500 a viac...jedalne za menej
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta2022 tak my platíme v Bratislave 1700... (zaplatili sme si ale aj prenájom v piatok na prípravu). A teda nie je to žiadny kaštiel. Pôvodná cena mala byť nižšie, ešte pred 2 rokmi keď sme si to rezervovali, ale od januára 2020 sa zvyšovali ceny. Je to hrozne veľa, ale ten priestor sme proste chceli a keď sme sa dozvedeli že sa ceny zvyšovali, aj keď som bola hrozne nahnevaná, už som priestor meniť nechcela.
Odpovedať
Profilova fotka
To sa vobec neda povedat a vlastne ani porovnat tie ceny. Kedze rozdiely su vo vybavenosti, v meste. Niekomu sa podari si zajednat za dobru cenu, niekomu zas nie. Mate nejaky rozpocet, aky ste ochotni investovat, ci sa este len rozhodujete?
Odpovedať
@karolapop Nejdem to nejako porovnávať len som zvedavá v akých rôznych cenových výškach sa to pohybuje. Viem, že to je veľmi rozdielne. Rozhodujeme sa, máme rozpočet s ktorým sa dá hýbať a takisto mám o svadbe aj nejaké predstavy, ktoré si chcem naplniť.
Odpovedať
Profilova fotka
@nevesta2022 Ahoj 🙂 my sme si zarezervovali Kolibu Zlata Podkova v Košiciach (skus pozrieť foto na internete) v cene 800€. 300€ sme zaplatili zálohu a 500€ ešte doplatíme po svadbe. Koliba ma kapacitu 96 hostí a má veľmi pekné prostredie, areál je uzavretý, čiže v exteriéri sú 3 drevené chatky pre hostí, bazén a vonkajšie sedenie len pre svadobčanov. Cena si myslim že je super 👍 a vo všeobecnosti by som si dávala pozor pri podpisovaní zálohy na formulku kde sa píše pre aký rok sú uvedené cenové podmienky, na toto sme si vyslovene dávali pozor...aby sa nestalo to čo písala jedna nevesta vyššie.
Odpovedať
@annklmnv Môžem sa spýtať na tú vinicu? Kde plánujete mať svadbu? Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
600€ - je v tom interiér aj exteriér - záhrada, Košice (Hotel Bankov).
Odpovedať
@erika_38 vinárstvo Nevidzany
Odpovedať
@annklmnv a jedlo a obsluhu to oni zabezpečia všetko?
Odpovedať
@nevesta2022 vedia zabezpečiť aj oni, ale viete si aj vlastný catering zajednat .. 200€ je čisto len za priestor 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
vacsina takychto zariadeni ponuka aj to... ako keby svadbu na komplet aj s cateringom aj s vyzdobou... je to prakticky len na tebe, ci to vezmes ako komplet alebo si nikeotre veci proste zariadis vo vlastnej rezii...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vo veľa priestoroch si človek zháňa všetko sám, alebo potom vo veľa ti ponúknu že tak tieto tri cateringovky môžete mať u nás na vyber, tieto tri agentúry na výzdobu atď... Býva to tak aj tak. My napríklad máme samotný priestor a všetko si riešim sama,.ale ponúkli mi zoznam dodávateľov, ktorý u nich robievaju a bolo len na mňa či sa na nich obratim, alebo nie... Všetko má svoje plus aj minus.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?