Miesto svadby v Michalovciach

11. jún 202060

Ahojte, rada by som vedela, či sa v Michalovciach a okolí nachádza sála, kde by bola možnosť využiť catering (kultúrny dom v našej dedine je dosť malý :/ ). Hľadala som, ale zatiaľ som našla len hotely a reštaurácie. Prípadne ak tu nič také nie je, ktoré hotely/penzióny/reštaurácie majú cenovo najvýhodnejšiu ponuku?
Ďakujem Vám 🙂

 • @verunkaa97  ahoj, skús Terasa na Zemplínskej Šírave alebo hotel Družba v Michalovciach, potom ešte skús Family reštauráciu alebo penzión Dolina

 • ahoj, my sme mali hostinu na Terase a boli sme veľmi spokojní 🙂

 • @sovickakj  vďaka za tip, nebol tam problém s oddeleným priestorom parketu?

 • Sponzor fóra
 • @verunkaa97  problém nie, práveže nám to vyhovovalo že sa dajú oddeliť stoly od parketu zatahovacími dverami a hostia zo "staršej generácie" ktorí nechceli veľmi tancovať sa mohli rozprávať alebo ísť na terasu a dvere tlmili hluk z parketu... ale mali sme zatiahnuté len jedny dvere a aj tak to stačilo.

 • @sovickakj  to znie dobre, a prezradíš aj aká je tam cena na osobu? Aspoň orientačne 🙂

 • @verunkaa97  nás to vyšlo cca 30eur na osobu. cena samozrejme ako všade závisí od toho akú výzdobu a menu si vyberiete. a tiež je tam poplatok 150eur, ak máte pod 50 hostí. my sme mali hostí cez 50, takže ten poplatok sa nás netýkal.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
  Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov