Priestor na svadbu pre cca 100 ľudí - Ilava, Trenčín

Ahojte, neviete niekto odporučiť priestory na svadbu v okolí Ilavy alebo Trenčína, ideálne niečo medzi týmito dvoma mestami? Ide o zhruba 100 ľudí, niečo cenovo primerané... Vopred vám ďakujem za všetky rady 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@daniela226 tento isty problem som riesila aj ja - budeme mat svadbu v septembri. Uz som bola fakt zufala, tak som si najala svadobnu agenturu dufajuc, ze pre nas nieco v okoli TN najdu za adekvatnu cenu. A naozaj nasli...Budeme mat svadbu v Nemsovej, v svadobnom stane postavenom napevno, cize si zaplatime iba fakt nizky najom a to je cele. Agentura nam urobi aj catering a vyzdobu, takze mame tie najdolezitejsie veci vyriesene podla mna relativne lacno.
Odpovedať
@daniela226 Takže mne napríklad napadli takéto priestory: Vršatec (Pruské) a po ceste z Ilavy na Trenčín máte: Dubnica nad Váhom - Lavante Nová Dubnica - Klondajk, Hotel Elite Nemšová - Gazdovstvo Uhliská, Ranch 13 Borčice - Villa Bork Tr.Teplice - Most slávy Tr.Teplá - Oliwa resort a ešte v Trenčíne by ste sa zmestili na Brezinu Hotel Veverica mimo toho sú už väčšinou iba priestory pre menej ľudí (resp. drahé priestory)
Odpovedať
@daniela226 ak by si sa zatúlala trocha ďalej, skús Trenčianske Stankovce. My sme boli veľmi spokojní s prístupom majiteľa. V auguste tam máme svadbu. Kedykoľvek počas roka mu napíšem mail, do pár minút mám odpoveď. Niekedy je tento prístup určite viac ako načančaná sála. Taktiež veľmi veľa vecí vie zabezpečiť, poradiť, pomôcť. Na prvom stretnutí nám hneď poradil ako to bude so stravou, aby sme potom veľa jedla nevyhodili a tak. Môžme si priniesť veľa svojich vecí, výzdobu si môžem robiť sama a ešte mi aj pomôžu. Zatiaľ vôbec neľutujeme, že sme sa rozhodli práve pre Stankovce. Kontaktovala som aj v Nemšovej Uhliská, Ranč 13, Stodolu - ozvali sa mi iba zo Stodoly a cena bola šialená Kontaktovala som aj hotel Veverica (Brezina) v TN, odpovedali mi raz, viac už nie. Teraz som čítala, že na Vršatci už otvorili aj ten nový hotel, my sme troška ľutovali, že sme nepočkali naň, ale zasa by sme to mali my od ruky a tým, že je tam problém so signálom, nemuseli by sa ľudia, najmä teda šoféri a ľudia s malými deťmi cítiť komfortne. A teraz ma ešte napadlo v Trenčíne, Pred poľom je nová svadobná sála Madonna Mia, možno by ťa to zaujalo. Ale poviem ti z vlastnej skúsenosti, musíš sama cítiť, čo je to správne. My ti tu toho môžme poradiť milión, a napokon sa nebudeš cítiť príjemne ani v jednej keď si ju pôjdeš pozrieť.
Odpovedať
@zajo123 nad Vršatcom sme rozmýšľali už aj my, bohužiaľ sa mi s nimi zatiaľ nepodarilo skontaktovať, skúšala som kontaktovať aj agentúru spicywedding, ktorá by to mala zastrešovať ale rovnako žiadna odpoveď. Skúsim pozrieť tie Stankovce, nie je to pre mňa až tak od ruky, a máš veľkú pravdu v tom, že prístup veľa zaváži :-)
Odpovedať
@daniela226 tu sa ale asi bavíme o dvoch rozdielnych hoteloch na Vršatci :) prvý je tento hotel, ktorý už funguje roky rokúce http://www.hotelvrsatec.sk/ a druhý, ktorý spomínaš je Wellness hotel Karpatia vo Vršatci https://m.facebook.com/wellnesshotelk..., ktorý prevádzkuje spicywedding. Mal byť otvorený už pred rokom, ale podľa všetkého stále nie je otvorený. A okrem toho svadba kdekoľvek cez túto agentúru je aj s peknými príplatkami...
Odpovedať
@ela4 ďakujem za info, myslela som že aj Wellnes Hotel Karpatia už je otvorený.. skúšala som písať mail aj na ten druhý, ale tiež bez odpovede, rovnako Lavante v Dubnici, odpoveď som dostala len z Oliwa resort a to mi prišlo trochu cenovo prehnané. Asi bude najlepšie si nájsť trochu času a obehať to osobne
Odpovedať
Ahojte, ja len reagujem na Gazdovstvo Uhliská v Nemšovej- ten priestor podľa mňa pre 100 ľudí určite nie je. My sme tam mali svadbu a mali sme 67 hostí a bolo to podľa nás ideálne tak, aby sa dalo aj tancovať. Už keby tam je viacej ľudí, bol by malinký parket na tancovanie 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@kvetinka266 ahoj môžem sa spýtať na cenu aj stan aj agentúra koľko vás vyšli?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?