Stodola na svadbu v BB kraji

23. okt 20184

Zdravím,
mojim snom je mať industriálnu alebo rustikálnu útulnu svadbu a stodola, či sklad, alebo niečo s tehlovou stenou by vyzeralo veľmi pekne, podľa mňa.
Lenže ako hľadám, nedarí sa mi nájsť v okolí nič. Priateľ je zo Zvolena, ja z okolia Detvy a veľa hostí príde z Banskej Bystrice, čiže by som to situovala niekde na týchto miestach, prípadne medzi nimi (Hronsek, Sielnica, Zvolenská Slatina....)

Páči sa mi aj veľmi drevo na stenách a podlahe... už som si obzerala aj Kolibu na Strážoch, tak to beriem tiež ako jednu z možností 🙂

Jednalo by sa aj o miesto na obrad, aj na zábavu/hostinu.

Vopred ďakujem 🙂

 • @chevvah  dobrý večer 🙂 , našli ste prosím niejaké miesto ako ste opisovali?. mne to príde, že v tomto okolí nič zaujímavé nieje. mám totiž podobnú predstavu 😐

 • Zdravim,
  Nakoniec som z tohto plánu musela popustiť, lebo som bola pri hľadaní neúspešná.
  I keď, ak by ste chceli prorstredie ranču a koní, tak Masarykov dvor na Pstruši (DT) by vyhovoval asi najviac.

 • Ja som obzerala niečo podobné na začiatku....a páčila sa mi koliba na zbojskej ( okr. Br), alebo v BB je podnik záhrada a tam som videla nazdobenu svadbu vyzeralo to super

 • Dobrý deň, pozrite v mojom albume, ako vyzerala svadba v MD. My môžeme len odporučiť- bolo to tam dokonalé. Od jedla až po nádherný priestor. Všetci nám to tam chválili a my sme boli nadšení z celého dňa.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.