Svadba na Orave 2011. Kde ju plánujete?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, ja planujem svadbu na Oravskej Priehrade, zial este neviem kde presne, kedze su tie väcsiny sal primale :-| zarezervovany uz mam sice kulturny dom v Trstenej kedze bude akurat krasne zrenovovani, no pre mojich 80-90 ludi sa mi zda privelky :-S Kde a kedy planujete vy? Aku ozdobu, Dj, fotograf atd?
Odpovedať
Uz viem ako sa volal STAS
Odpovedať
treba na fotenie v skanzene alebo Oravskom Podzamku nejake extra povolenie? ALebo treba niekomu povedat, ze sa tam bude fotit? Nemam ani ponatia, da sa tam ist proste len tak a fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
STAS je supeeeer a uz ho mam zajednaného :D nádherné fotky
Odpovedať
na hrade aj v skanzene sa plati.na hrad by som si zavolala,ci treba aj nahlasit nejaky presny prichod alebo tak a v skanzene sa mozes len objavit zaplatis a fotis:)
Odpovedať
dakujem za odpoved :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Stas, tak to ano, ten robi super fotky, zial na moj termin je uz obsadeny...a to som sa ho pytala uz rok dopredu :-( skoda, ale mam zato zahumenskeho...ten je tiez fajn, tak sa uz tesim
Odpovedať
Ahojte, baby neviete poradit nejaku dobru skupinu alebo kapelu na svadbu??
Odpovedať
hmmm, v Niznej je nejaka, ale ci je aj dobra, to ti neviem poradit...kukni vo Forum, tam sa pise o mnohych kapelach. kde chces mat svadbu?
Odpovedať
Aj na moj termin je stas zajednany neviem co budem robit a to mame 10.09.2011 ...ale mam vo vyhliadke ksamosa dam vediet aky je ked kuknem jeho foto a zistim ceny...
Odpovedať
no mojko, ty mas rovnaky datum ako ja :-) Ved si skus pozriet z inych miest fotografov. Zda sa, ze sa zaujimas o rovnakych dodavatelov. Stas, Dj Benny ...koho si beries teraz ako dj-a?
Odpovedať
este nemam nikoho, neviem...a kde mate svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmm, vies ze neviem? :-) no tak zarezervovany mame kulturak v Trstenej, ale ten nechcem, bo je moc velky pre 70-80 ludi, preto ideme v decembri hladat nieco ine. Chceme na Oravskej Priehrade, takze obehneme hotely a restiky...na tento datum uz mam vsetko rezervovane, takze ak sa da, chcem aj pritom zostat.
Odpovedať
Ahojte, my budeme mat fotografa z Nitry (je to priatelov bratranec) a keďže to na Orave nepozná, tak miesto fotenia viac menej vyberam ja, kedze som miestna:)Ale urcite chcem fotky v prírode, najradsej by som niekde v sade jabloní a ceresní:):):)
Odpovedať
Sad jabloni je aj v DK...s tymto ja nemam problem fotit sa da hocikde len aby fotograf bol ochotny behat a robit foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poslal som Vam spravu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak posli... ;-)
Odpovedať
baby nepoznate jednu dvojicu co hravaju na svadbach .. su to nejaki bratia a vedia urobit zabavu .. len neviem, kto vlastne su .. aj kontakt ak by bol .. x-)
Odpovedať
uz mame penziooooon Adak v parnici.je zaplatena zaloha tak supeeeer je tam krasneeee a su to mily ludia :-D
Odpovedať
dievcata dajte pls tipy na fotografov a kameramanov..lebo som z toho tak nejaka zufala...mam pocit, ze su tu len 2-3 fotografokameramani :(
Odpovedať
Profilova fotka
To mas uplne pravdu, mame len 2 - 3och... :-( A ako si to predstavujes, ake si predstavujes fotografie a kolko si ochotna za fotografa zaplatit? Potom Ti mozno poradim... ;-) ja som Tiez nemala fotografa z Oravi. ;-)
Odpovedať
No nam dali v tom nasom penzione kontakt na DJ stevka ale este som mu nevolala musim sa do toho prinutit aby mi tiez nepovedal ze je obsadeny...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky poradite miesta kde vsade na orave v okoli trstenej su vhodne priestory pre cca 80 hosti? kulturny dom nechceme riesit.
Odpovedať
no moja a co takto rohac v trstenej? ten je idealny pre 80 ludi. Ja tiez hladam pre priblizne 70- 80 ludi, ale na oravskej priehrade. Mam sice zajednany uz kulturny dom, no v nom sa ti ludia stratia :-( Velmi pekne je aj v tom novom hoteli vo Vitanovej, alebo sa ti to zda moc daleko? dalsia mmoznost by bola hotel kosariska medzi ustim a ts alebo rovno na usti je tiez jeden hotel.
Odpovedať
wrony chces neodkladne niekoho z Oravy? Ak tak si skus Putska, vyzera byt ok Kameraman, no jeho fotky ma moc neoslovili, preto budem mat jedneho z BA. Ale super fotky robi Stas, je z Kubina...toho som najskor chcela, zial uz je na moj datum obsadeny.
Odpovedať
Profilova fotka
len v rohaci som bola na svadbe a bolo tam dost malo miesta na tancovanie a ja budem mat hlavne mladych ludi na svadbe takze na tancovanie treba viacej priestoru nech sa tam netlacia.no kosariska su dost v zlom stave co som videla naposledy fotky, ta vitanova sa mi pozdava, len je to trochu odruky. viem ze je hotel teplica v brezovici ale neviem aky je vnutri cize ani neviem aku ma kapacitu a ci by sa tam dali dat okruhle stoly.a v usti je aky hotel? nieco nove? dakujem za pomoc vazim si to :)
Odpovedať
ninocka84 skus hotel Julianin Dvor v habovke??? neveim ako a co ale zvonka je nadherny ako z romanov..mozno maju aj www stranku
Odpovedať
Profilova fotka
z vonku to vyzera krasne, ale neviem aku to ma kapacitu. skusim zistit, vdaka za tip:)
Odpovedať
ninocka rohac je ako stvoreny pre 80 ludi, tebe sa to zda ze je tam malo miesta na tancovanie, ale to nie je pravda naozaj, ja som tam bola na 3 svadbach s 80-90 hostami a vzdy sa super tancovalo. s Kosariskami mas pravdu, je to moc otrepane. Pokial viem v Brezovici je to pre max. 60 ludi. Co sa tyka toho hotela v usti, hmm tam budes musiet tiez zabudnut na okruhle stoly, nevidela som to este zvnutra, idem tam v decembri kuknut, ale vraj je to tam celkom pekne, no tiez dost male pre 80 ludi. tusim sa to vola penzion ustie. maju web stranku.
Odpovedať
Profilova fotka
jej ten je fakt pekny! vobec neviem kde to je. tusim to pojdem pozriet. no a okruhle stoly sa daju na orave poriesit, ktorasi agentura ich prenajima, len teraz neviem z fleku ze ktora :D no v brezovici su bud mlynky tie su pre max. 70 ludi, to mi kamoska zistovala, ale je to tam dost natesno potom, a ten hotel teda asi tych 60 ako vravis. takze tam nic , rohac uvidim este, mozno to bude najlepsie riesenie, otazne je ci tam bude vobec volne v nas datum.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?