Svadba na Orave 2011. Kde ju plánujete?

7. apr 201683
  • Uz viem ako sa volal STAS

• treba na fotenie v skanzene alebo Oravskom Podzamku nejake extra povolenie? ALebo treba niekomu povedat, ze sa tam bude fotit? Nemam ani ponatia, da sa tam ist proste len tak a fotit?

• STAS je supeeeer a uz ho mam zajednaného 😃 nádherné fotky

• Sponzor fóra
  • na hrade aj v skanzene sa plati.na hrad by som si zavolala,ci treba aj nahlasit nejaky presny prichod alebo tak a v skanzene sa mozes len objavit zaplatis a fotis🙂

• dakujem za odpoved 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Stas, tak to ano, ten robi super fotky, zial na moj termin je uz obsadeny...a to som sa ho pytala uz rok dopredu 😞 skoda, ale mam zato zahumenskeho...ten je tiez fajn, tak sa uz tesim

• Ahojte, baby neviete poradit nejaku dobru skupinu alebo kapelu na svadbu??

• hmmm, v Niznej je nejaka, ale ci je aj dobra, to ti neviem poradit...kukni vo Forum, tam sa pise o mnohych kapelach. kde chces mat svadbu?

• Aj na moj termin je stas zajednany neviem co budem robit a to mame 10.09.2011 ...ale mam vo vyhliadke ksamosa dam vediet aky je ked kuknem jeho foto a zistim ceny...

• no mojko, ty mas rovnaky datum ako ja 🙂 Ved si skus pozriet z inych miest fotografov. Zda sa, ze sa zaujimas o rovnakych dodavatelov. Stas, Dj Benny ...koho si beries teraz ako dj-a?

• este nemam nikoho, neviem...a kde mate svadbu?

• hmm, vies ze neviem? 🙂 no tak zarezervovany mame kulturak v Trstenej, ale ten nechcem, bo je moc velky pre 70-80 ludi, preto ideme v decembri hladat nieco ine. Chceme na Oravskej Priehrade, takze obehneme hotely a restiky...na tento datum uz mam vsetko rezervovane, takze ak sa da, chcem aj pritom zostat.

• Ahojte, my budeme mat fotografa z Nitry (je to priatelov bratranec) a keďže to na Orave nepozná, tak miesto fotenia viac menej vyberam ja, kedze som miestna🙂Ale urcite chcem fotky v prírode, najradsej by som niekde v sade jabloní a ceresní🙂🙂🙂

• Sad jabloni je aj v DK...s tymto ja nemam problem fotit sa da hocikde len aby fotograf bol ochotny behat a robit foto.

• Sponzor fóra
  • Baby poslal som Vam spravu. 😎

• Tak posli... 😉

• baby nepoznate jednu dvojicu co hravaju na svadbach .. su to nejaki bratia a vedia urobit zabavu .. len neviem, kto vlastne su .. aj kontakt ak by bol .. 😵

• uz mame penziooooon Adak v parnici.je zaplatena zaloha tak supeeeer je tam krasneeee a su to mily ludia 😃

• dievcata dajte pls tipy na fotografov a kameramanov..lebo som z toho tak nejaka zufala...mam pocit, ze su tu len 2-3 fotografokameramani 😞

• To mas uplne pravdu, mame len 2 - 3och... 😞 A ako si to predstavujes, ake si predstavujes fotografie a kolko si ochotna za fotografa zaplatit? Potom Ti mozno poradim... 😉 ja som Tiez nemala fotografa z Oravi. 😉

• No nam dali v tom nasom penzione kontakt na DJ stevka ale este som mu nevolala musim sa do toho prinutit aby mi tiez nepovedal ze je obsadeny...

• kocky poradite miesta kde vsade na orave v okoli trstenej su vhodne priestory pre cca 80 hosti? kulturny dom nechceme riesit.

• no moja a co takto rohac v trstenej? ten je idealny pre 80 ludi. Ja tiez hladam pre priblizne 70- 80 ludi, ale na oravskej priehrade. Mam sice zajednany uz kulturny dom, no v nom sa ti ludia stratia 😞
    Velmi pekne je aj v tom novom hoteli vo Vitanovej, alebo sa ti to zda moc daleko? dalsia mmoznost by bola hotel kosariska medzi ustim a ts alebo rovno na usti je tiez jeden hotel.

• wrony chces neodkladne niekoho z Oravy? Ak tak si skus Putska, vyzera byt ok Kameraman, no jeho fotky ma moc neoslovili, preto budem mat jedneho z BA. Ale super fotky robi Stas, je z Kubina...toho som najskor chcela, zial uz je na moj datum obsadeny.

• len v rohaci som bola na svadbe a bolo tam dost malo miesta na tancovanie a ja budem mat hlavne mladych ludi na svadbe takze na tancovanie treba viacej priestoru nech sa tam netlacia.no kosariska su dost v zlom stave co som videla naposledy fotky, ta vitanova sa mi pozdava, len je to trochu odruky. viem ze je hotel teplica v brezovici ale neviem aky je vnutri cize ani neviem aku ma kapacitu a ci by sa tam dali dat okruhle stoly.a v usti je aky hotel? nieco nove? dakujem za pomoc vazim si to 🙂

• ninocka84 skus hotel Julianin Dvor v habovke??? neveim ako a co ale zvonka je nadherny ako z romanov..mozno maju aj www stranku

• z vonku to vyzera krasne, ale neviem aku to ma kapacitu. skusim zistit, vdaka za tip🙂

• ninocka rohac je ako stvoreny pre 80 ludi, tebe sa to zda ze je tam malo miesta na tancovanie, ale to nie je pravda naozaj, ja som tam bola na 3 svadbach s 80-90 hostami a vzdy sa super tancovalo. s Kosariskami mas pravdu, je to moc otrepane. Pokial viem v Brezovici je to pre max. 60 ludi. Co sa tyka toho hotela v usti, hmm tam budes musiet tiez zabudnut na okruhle stoly, nevidela som to este zvnutra, idem tam v decembri kuknut, ale vraj je to tam celkom pekne, no tiez dost male pre 80 ludi. tusim sa to vola penzion ustie. maju web stranku.

• jej ten je fakt pekny! vobec neviem kde to je. tusim to pojdem pozriet. no a okruhle stoly sa daju na orave poriesit, ktorasi agentura ich prenajima, len teraz neviem z fleku ze ktora 😃 no v brezovici su bud mlynky tie su pre max. 70 ludi, to mi kamoska zistovala, ale je to tam dost natesno potom, a ten hotel teda asi tych 60 ako vravis. takze tam nic , rohac uvidim este, mozno to bude najlepsie riesenie, otazne je ci tam bude vobec volne v nas datum.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov