Svadba U Hricka - jún 2021

Ahojte, chcela by som sa opýtať či má niekto naplánovanú svadobnú hostinu na toto leto v Hanušovciach n. Topľou U Hricka. Prípadne aj skôr ako v lete - a teda či ste už s nimi niečo riešili alebo "automaticky" prekladáte na iný dátum.. ďakujem pekne 🙂 😉
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 5.6. a ešte sme s ním nekomunikovali, prekladať nechceme, a neviem ci je reálne aby nám vrátil zálohu
Odpovedať
@dia_01 no my máme 19.6. - naposledy mi napísali, že veria že sa svadby rozbehnú po Veľkej noci naplno ale tak teraz už vieme, že to takto nebude.. aspoň 1/2 zálohy, prípadne ak by sa podľa Covid Automatu dali urobiť hostiny pre 30-50 ľudí tak či by boli vôbec ochotní.. chcem im po Veľkej noci napísať ako to vidia, snáď si to už trocha premysleli ako by mohli fungovať..
Odpovedať
Profilova fotka
@michalao napíšte prosím potom ako sa k tomu postavili ci sú vôbec ochotný sa dohodnúť
Odpovedať
@dia_01 áno, napíšem 😉
Odpovedať
tak som im písala mail, sú ochotní sa dohodnúť a teda sa vyjsť v ústrety a prispôsobiť sa podľa toho aké budú v tom čase opatrenia 🙂
Odpovedať
@dia_01 zdravím po čase 😀 chcela by som opäť vedieť či ste už niečo riešili, nakoľko zatiaľ sú Hanušovce v rámci okresu červené 🙈
Odpovedať
Profilova fotka
@michalao zdravím stále nevieme, mame sa stretnúť teraz v sobotu a porozprávať sa.
Odpovedať
@dia_01 mohli by ste po stretnutí potom dať vedieť nejaké info, prosím?
Odpovedať
@michalao neodporúčam zlý prístup
Odpovedať
Obohacuju sa a zbytočne! 500€ nevrátia ani keď 2 mesiace prejdu ani mesiac korkovne za každú somarinu
Odpovedať
@inuska_jonyova mali ste tam zajednaný termín ?
Odpovedať
Profilova fotka
@inuska_jonyova napíšte niečo viac, nie len ze zlý prístup
Odpovedať
Článok sa načítava...
@michalao ano mala a nesú schopný ničoho
Odpovedať
@dia_01 čo ti mám napísať že žijeme na Slovensku a stačí ze zrusis svadbu v roku 2021 a mam svadbu až 2022 a len po mesiaciu zruším a nesú schopný vrátiť peniaze 500 je mesačný plat majú rok nato aby si niekoho nasli viac jak rok lebo v roku 2022 mam svadbu takže mam voľný termín 5.8 2022 keby niekto chcel
Odpovedať
Profilova fotka
@inuska_jonyova nehnevaj sa ale načo hneď utocis, mala si si prečítať zmluvu ktorú podpisujes, je jasné napísané o com záloha je, keď si mala taký prístup ty nečudujem sa ze mal podľa teba zlý prístup on, len toľko k tomu
Odpovedať
@dia_01 zlatá moja podmienky mi poslal až po tom čo som mala zaplatene ty tu vyskakuje
Odpovedať
@dia_01 ak môžem poprosiť ešte raz o info tak môže byť kľudne aj do správy 🙃
Odpovedať
Ahojte, ponúkam voľny termín 12.9.2021 z dôvodu zrušenia svadby. Verím, že sa.nájde niekto, komu tento termín bude vyhovovať. Moje číslo je:0944123610
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?