Svadba v okolí prírody s civilným obradom

Ahojte, prosím, vedeli by ste mi poradiť miesto na Slovensku, kde by bola pekná svadba v prírodnom štýle? Je nám celkom jedno v ktorej časti, keďže priateľ je zo západu a ja z východu 🙂 hlavne nech nás to nezruinuje. Jediná podmienka je, aby ubytovanie bolo v blízkosti hostiny, keďže máme v rodine veľa malých detí. Premýšľali sme nad akousi starou stodolou/ salašom. Ďakujem veľmi pekne za Váš čas a rady 🙂
Odpovedať
V KE a okolí napr. Zlatá podkova alebo hotel Dam 🙂
Odpovedať
Ahoj, my sme mali minulý týždeň na tom najkrajšom mieste na svete. Volá sa Zelený deň a je to v Bošáci pri NMnV. Stará ale udržiavaná stodola, k dispozícii sú 4 veľké izby priamo na mieste aj s malou ale plnohodnotnou kuchynkou a 5 minút cesty vo vedľajšej dedine je super hotel Pod Tureckom, kde bývali aj naši hostia.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť Rekreačné zariadenie Bokšov. Doporučujem.
Odpovedať
@bazza ďakujem už som im písala 🙂 uvidíme aká bude ponuka
Odpovedať
@marceldj ďakujem za tip 🙂 ozvem sa
Odpovedať
@meriskova Ahoj 🙂 gratulujem!!! Už som o tom mieste počula a už som im aj písala 🙂 vyzerá to tam krásne... čakám na cenovú ponuku ešte. Ale som veľmi rada že je tam v blízkosti aj miesto pre ubytovanie viacerých hostí.
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej to vyzera super a je fajn, ze tam maju takto vsetko na jednom mieste. Som zvedava na ponuku, ktora ti pride, ak tak sa o nu podel, isto bude vela zienok rado
Odpovedať
Tam to teda vyzera fakt super
Odpovedať
ono je vela peknych miest, len teda potom velku ulohu zohravaju financie, ale teda hento konkretne je velmi pekne miesto 🙂
Odpovedať
Áno máte pravdu, cena je dosť vysoká, ale je to proste dokonalé miesto. Nevytkla by som jedinú vec, zároveň pani majiteľka vyrobí takú výzdobu na ktorú sa nezabúda. Pre mňa to bol splnený sen a ešte trošku naviac. Napríklad by som kľudne oželela predraženú svadobnú cestu (my sme ani žiadnu neplánovali, dovoleniek ešte bude...) kvôli tomu dňu a všetkému čo som cítila...
Odpovedať
ale je pravda, ze svadba je len raz za zivot, teda jasne, su aj vynimky 🙂 ale preco si nedopriat 🙂 take nezabudnutelne miesto 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?