Svadobná sála v Košiciach pre 100 ľudí. Nejaké rady?

Zobraz úvodný príspevok
Caute Kocky, prosim vas o nejake typy na svadobnu salu v KE. Momentalne nebyvam v KE a mam za sebou den behania po salach. Hladam salu pre Cca do 100 ludi, dobry kompromis medzi cenou a kvalitou a miestnost bez predelov. Gloria je uz takmer obsadena, mate niekto skusenost so Slaviou? Pripadne mate skusenosti s Gastromilou, pripadne Grand? A co je to "ges"? Je to vhodne aj pre svadbu do 100 ludi? Budem vam vdacna za kazdu radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D kosice su mala dedina :-D ale monika bola nadherna nevesta, vsak. A jej manzel tiez ako model z casopisu :-) Skoda, ze tu nemaju fotky.
Odpovedať
ano boli veľmi pekní :-) oni nemali fotografa, ale fotky zo svadby mam :-) tak ak chces môžem ti nejaké poslať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej posli :-) baykalac@yahoo.com . Dakujeeem :-)
Odpovedať
oki Bayka, hneď ako prídem z práce ti ich pošlem :-)
Odpovedať
januš veľmo rada pôjdem, zatiaľ budem mať aspoň dosť času poriadne si premyslieť farbu výzdoby, mne by tam šla aj oranžová, aspoň by to tam pekne oživilo, možno si dám oranžovo červenú, moje oblľúbené farbičky kacenocka inak kolko vas to vyslo u leva na osobu ?????????
Odpovedať
katkapetrik vôbec ťa neinformovali o príplatku? a už ste vtedy zaplatili zálohu? dnes si už fakt každý robí čo chce
Odpovedať
Tak si to zrátajme ... za 110 ľudí zaplatím za povlečky na stoličky 11 000,- a to o výzdobenej sále môžem len snívať... takže za balóniky + nejaké tie dekorácie + tyl 5000,- a svadobná kytička tiež nie je zarátaná (2000,-)... tak ako tak počítam..... vychádza to viac ako v Slovane a to ešte nehovorím o tom, že Tip top nemá ani jednu jedinú hviezdičku a zo Slovanom sa nedá ani porovnať :-(
Odpovedať
nebuď smutná |-|
Odpovedať
Profilova fotka
...pani prevadzkarka nam vravela, ze to standardne vychadza tak 750 na osobu...ale ze to zavisi od jedal, co si vyberieme...
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, pytaj zlavu, ze mas vela ludi. Podla mna je im lepsie zarobit z navlekov aspon nieco, ako nic. Mimochodom, ja som si takto dala podmienku v Slovane. Nemali pre nas dost navlekov (iba asi 100), tak som povedala, ze bud ich daju dosit alebo nechceme ani okruhle stoly :-D Tak ich teda dali usit :-)
Odpovedať
bay môže mať pravdu, veď koľko im vaša hostina zarobí za jeden večer....toľko hostí mať....mohli by vám dať nejakú zľavu
Odpovedať
Ahojte baby,s priateľom by sme sa chceli zobrať 4.8.2007,ale ešte sme zatiaľ neboli nič vybavovať, pretože sme obaja študenti VŠ(on aj pracuje) a teraz sa ešte k tomu pridala aj choroba.Preto Vás chcem poprosiť,či by ste mi nemohli odporučiť nejaké sály,ktoré by mohli byť ešte voľné na ten termín,aby som sa tam netrepala zbytočne,keďže nemám veľa času.Budem Vám veľmi vďačná za Vaše rady.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som obehala v piatok a sobotu (posledná čo bola) hotel kohal pekné ale od 750 za osobu hore ale voľné majú ešte a dosť veľa, teledom už asi voľný nie je ale skús zavolať na www.hotel.teledom.sk majú telefonne čísla, voľná je aj gastrorekrea 650/na osobu aperitív polievka trikrát jedlo pekná výzdoba celkom a gastromila na popradskej tiež mala ešte dosť voľného...o tom viem ja....
Odpovedať
Profilova fotka
750 v KOHALE????????? to ani zo srandy nevrav Kepassa...... ]-( Ja som vedela o cene okolo 600 keď som tam bola ]-( Ale 750 je strašne veľa. To radšej nechám prepadnúť zálohu a idem inam.... veď nás bude minimálne 160...No asi tam zajtra zájdem.... Sa mi zdá že nás všetkých len zavádzajú a postupne pridávajú ďalšie a ďalšie poplatky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte kocky, s tymi navlekmi,ved si ich radsej prenajmite tuto z bazara,urcite je to lacnejsie ako 100vka na osobu.je to strasne vydieranie.ale vedia kde maju zatiahnut..
Odpovedať
bubika nemám dôvod aby som ťa klamamala, nám navrhla hostinu v reštaurácii, aj mi ju ukázala, pekné, veľmi uznávam, ale môže sa cena vyšplhať až na 900 sk povedala kľudne, minimálna cena od 750 záleží od menu ale menej ako 750 na osobu nie
Odpovedať
caute baby, vase skusenosti ma dost prekvapili. Dost sokove informacie - to aby si clovek pytal normalne zmluvu,ktora bude obsahovat vsetky ceny a sluzby, ked niekde dava zalohu. Na to si dam fakt pozor. Lebo slovne dohovory......to je o nicom :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nemyslím že klameš ty kepassa :-D Ale prevádzkari. To naozaj Ti povedal že minimálne 750????mne sa nechce veriť. Normálne som naštvaná na nich.... :-(
Odpovedať
áno, lebo vraj mi nemôže povedať predbežnú cenu, že to najmä závisí od jedla ale od 750-900, -- a vieš keď ti nevie niekto povedať konkrétnu cenu tak ako sa máš zariadiť...darmo sa mi to tam páčilo, tak som hľadala niečo kde bola konkrétna cena a hotovo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
dievcata hovori vam nieco gastrorekrea na letnej, by ma zaujimalo ci ste boli spokojni...uvazujeme nad nou :-)
Odpovedať
adka celkom pekne to tam je, mila pani prevadzkarka a pekna vyzdoba ale su aj ine pekne saly
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa tam zas moc nepacilo...ale to uz su dva roky, mozno to nejak zmenili, neviem :-D ale svadbu tam mala monikasun, lucka233 a veronikahud a vsetky v albumoch pisu, ze boli spokojne :-)
Odpovedať
No sak jasne, zavisi od narokov a fin. moznosti. V KE tazko najst vyhovujucu salu, aspon ja som s tym mala problem. Podla mna vela z nich by ani nemalo byt otvorenych :-N podla kvality...
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze uz take veci nemusim riesit :-D raz stacilo :-D :-D u nas to bola s restikou "laska na prvy pohlad", takze sme nevahali..
Odpovedať
dievcata, najnovsie sme zaregistrovali salu v penzione platz... mate s nim niektora skusenost :-p ?+ by ma zaujimalo aj ubytovanie v nom, dakujem veeeelmo za rado :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme povodne uvazovai o Platzi, pretoze bol blizko pri kostole, ale ked som sa tam bola pozriet, tak ma to neoslovilo....zelena sala, inu, ako zelenu vyzdobu si tam teda predstavit neviem...a ten vchod do saly....ide sa tam cez dlhu ulicku, ktora je temna, spinava a kedze nedaleko je kuchyna, tak to tam aj tak "vonia".....v penzione som mala ubytovanych hosti, tiez kvoli polohe, ale myslim, ze uz by som tam nikdy nikoho nedala, pretoze kvoli tomu, ze som to vyplatila dopredu a tym padom mali peniaze iste, strcili mojich hosti do najhorsich izieb... ]-( takze ja by som na Platzom neuvazovala....ale kazdemu sa paci nieco ine... 8-)
Odpovedať
Ja jednoznačne odporučam Hotel Gloria Palac, je tam nááááádherne a so vsetkym sme boli spokojni, cena na osobu sa pohybuje od tych 750Sk vyssie... ale ta sala je fakt krasna a vsetko ostatne taktiez. :-D
Odpovedať
ahoj urcite nie Platza brrrr a tiez si myslim, ze bud Gloria Palace, Gesko, alebo Golden Royal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som nasla jeden svadobny album, co tam mali hostinu http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
dievcata dakujem za typy... ste ma akosi odradili od platzu... zacinam mat pochybnosti, najprv nam to vyhovovalo aj kvoli ubytku a teraz??? no neviem :-( a co sa tyka golden royalu atd... je to tam pre nas uz vyssia cenova kategoria :-| kacenocka vy ste kde mali hostinu???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?