Aký ste mali program na malej svadbe (12 hostí)?

16. aug 202020

Nevesty ktoré ste mali alebo budete mať malú svadbu, myslím tým plus mínus 12 ľudí, aký ste robili program pre hostí? Máme pre nás veľkú miestnosť, úplne súkromie, takže môžeme robiť hocičo bez toho aby sme niekoho rušili alebo niekto nás. O štvrtej začíname jesť, potom o 18 tej je obrad na mieste a ďalej žúrujeme. Len neviem či chystať nejaké hry alebo súťaže alebo čo... ako ste sa zabávali vy? Dj nebude, ale budeme mať svoju hudbu.

 • Netreba ziadne hry, tam kde je dobra nalada, rodina, ludia sa zabavia sami. Niekedy sa bavi lepsie 20 ludi ako 200 na parkete.

 • Je to určitě na složení hostů, ale předpokládám, že budete hlavně rodina. Témata většinou tak plynou sama, ale pokud byste jen přeci rádi něco chtěli můžete vyzkoušet prostorově nenáročnou hru pro ženicha a nevěstu (organizují ji svědci) - novomanželský kvíz. Pokud byste chtěli zaměstnat i hosty, záleží od věku všech hostů. Jsou hry kdy věk je zásadní věc, a pak hry,u kterých jakýkoliv věk je ok. Např. 6 hostů, položí si sušenku na čelo a bez pomoci rukou ji musí dostat do pusy (sedí na židli v záklonu). Kdo vyhraje novomanželé jim musí něco dovést ze svatebních cest 🙂

  Hodně štěstí 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia

  DJ + starejší,
   moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
  DJ Gabo
  Bratislava
  Profesionálna zvuková a svetelná technika a služby DJ-a.
  Svadby - plesy - rodinné oslavy - firemné eventy
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov