Rýchla sprcha počas svadby

Ahojte budúce nevesty aj tie, čo ste svadbu už mali. Možno divná otázka, no chcela by som sa opýtať, či máte niektorá v pláne v rámci prezliekania po polnoci odbehnúť si domov do sprchy. Mne to prišlo úplne logické a praktické po toľkom tancovani (budeme mat aj redovy), no vyzerá to tak, že sa to nebude stíhať, lebo po polnoci už hostia odchádzajú a chceme sa aj rozlúčiť a dat vysluzky. Neviem, či je to očakávané a tolerovane, že sa mladomanželia stratia na tu chvíľu, aby nám potom všetci neušli, no ani si neviem predstaviť len sa prezliecť a pokračovať taka spotena, keď svadbu mame v júli. Aké máte skúsenosti, pripadne nápady ako si nejak rozumne nastaviť ten čas? Alebo je to nezmysel a musím to vydržať? 😄
Odpovedať
@majka034 popravde, ešte som také nepočula, nezažila a ani by mi to nikdy nenapadlo 🙂 ale možno sa to niekde deje, neviem. Nevesty si ,,utrú čelo,, a fungujú ďalej 😄 sprchou stratíš veľa cenného času. Možno postačí vlhký uterák pod ruky, obrúsky a svadba môže pokračovať 🙂
Odpovedať
@majka034 Ak je svadba v hoteli, kde majú mladomanželia rezervovanú izbu v ktorej po svadbe napr. aj prespia, tak sa pri prezliekaní dá stihnúť rýchla sprcha. Ale pri presune domov (neviem ako to máte ďaleko) zbytočne zabijete čas a niektorí hostia môžu medzitým odísť domov. Radšej by som to riešila vlhcenymi utierkami, antiperspirantom a pod.
Odpovedať
Ja som si dala sprchu, mali sme izbu na mieste hostiny. Cez den bolo az 33 stupnov... Prec sme boli asi 30min. Ini, co chodia domov byvaju prec dlhsie. A nikto neodisiel, ani z toho nebol pototo 🙂 a v tomto momente proste pockaju, neodidu, caka sa na nevestu v popolnocnych. Hlavne utobte si tak, aby ste sa citili dobre 🙂
Odpovedať
Práve že to nie je ďaleko, 10 minút peši, možno 3 minúty autom, no aj tak rátam, že presun, sprcha, prezliekanie, moze sa to natiahnuť aj na polhodinku všetko dokopy.
Odpovedať
Profilova fotka
my sa presuvame domov/cca 10min autom/ a planujem si dat sprchu na milion percent😄 necitila by som sa dobre, zaroven ma to aj vzpruzi lebo od rana toho budem mat dost a je to hlavne o nas den, kazdy kto bude chciet odist to pochopi a bud pocka, alebo sa rozlucime skor ako pojdeme. neviem preco by som v tomto mala brat ohlad na ludi na svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
My máme svadbu 14.08. asi 7 minút peši od domu, my sa plánujem na 100% osprchovať pri prezliekarní. A ak niekto zatiaľ odíde? A čo, jeho problém a nevychovanosť, že zdúchne bez rozlúčky. Svadba je náš deň, tak sa budem riadiť podľa seba a hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
riešila to takto aj švagriná, ktorej sme boli na svadbe tiež v lete dva roky dozadu. ale je pravda, že oni mali zajednané izby v hotely aj pre hostí, takže to bolo všetko na jednom mieste, pod jednou strechou. ale keď hovoríš, že to máte kúsok, tak prečo nie. svadobní hostia počkajú, veď sú tam predsa kvoli vám 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?