Stoličky pre novomanželov

Profilova fotka
Ahojte dievčatá ...hľadala som na nete ale našla som tak sa pýtam vás ... Majú novomanželia na svadobnej hostine nejak extra ozdobené svoje stoličky? Foto pre inšpiráciu poteší 🙂 ďakujem
Odpovedať
to je si myslim uplne na kazdom. ako stolicky by som ale povedala, ze ani nie, no stol ne teda iny, ale tak je to ako pisem na kazdom
Odpovedať
ako ja si zas myslim, ze je to fajn, ak su aj stolicky vyzdobene inak a tak nejak honosnejsie. no ako sa komu pai tak si spravi a bude to dobre
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslím si, aspoň čo som doteraz bola na svadbách, tak mali stoličky rovnako vyzdobené ako aj ostatní, takže nič nejako špeciálne by som asi neriešila, príde mi to ako zbytočnosť 🙂
Odpovedať
@mar_ka33 ved hej. aj tak tie stolicky nebude moc vidno, takze hej, je to prakticky zbytocnost, kedze uz stol bude vyzdobeny si myslim, ze poriadne
Odpovedať
Nie ako mne to príde tiež ako taká zbytočnosť. Proste kľudne môžu byť také isté, ako aj ostatné stoličky v sále
Odpovedať
po pravde som si este na ziadnej svadbe, na ktorej by som bola nevsimla, ze by mali takto novomanzelia ine stolicky ako ostatni hostia na svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
Ale tak zas, ak by to aj niekto chcel mat nejak speci vyzdobene aj svadobne stolicky, tak to zas nie je nic takeho. Ak na to ma moznosti a jedno s druhym, nejaka chyba to zas nie je. Vsetko je to proste o danej predstave
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je to jedno, ved kazdy nech si spravi ako chce, ako taketo veci sa podla mna ani neoplati riesit, lebo kazdy ma inu predstavu o samotnej vyzdobe, no aj ine financne moznosti
Odpovedať
Podľa mňa teda nie, ale taz zas presne ako ste tu písali, každý si spraví a ozdobí tak ako chce, takže ak sa to niekomu páči, tak smelo do toho
Odpovedať
nevidela som a prepacte, ale podla mna je to fakt take zbytocne. tie stolicky aj tak nebude moc cez vyzdobu na stole vidno a su to take peniaze dane kvazy za nic. isto by sa dali vyuzit aj lepsie
Odpovedať
zatial som este nevidela nejak specialne vyzdobene respektive odlisene stolicky novomanzelov od ostatnych. to zalezi asi skutocne len na vas, ako si to prajete, ja by som osobne taku drobnost neriesila 🙂 ved je kopu inych veci, na ktore treba mysliet 🙂 moj nazor.
Odpovedať
odpoved je jednoducha ako spravis tak bude 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?