Výstava Svadba 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, kto sa chystá na výstavu?Keď mi do toho nič nepríde, tak tam určite pôjdem :-) Som zvedavá aká bude výstava tohto roku.A mohla by štastena stáť pri mne, žeby som si niečo odniesla z tomboly domov :-)
tak aj ja som hladala nejake info ale som dokopy nic nenasla..a sedem je dost mne sa to vidi tiez vela a som z PO tak este aj cesta tak si to rozmyslim:-))
Profilova fotka
Ako pozeram tak sa to tu pomaly rozbehlo :-) Neviem ake bude vstupne, ale určite 7€ nedam zato ]-( Čo sa zrazili s koňom ;-) Dufam, že ta cena taka nebude :-)
Profilova fotka
Anicka9 no to dúfam aj ja
Profilova fotka
ahojte baby :-) ja idem urcite :-) minuly rok som bola tiez v hiltone, a celkom v pohode sa mi pacilo :-) myslim,ze to mohlo byt aj horsie co sa tyka tepla a mnozstva ludi :-) a centrum vraj zrekonstruovali, tak som zvedava, ze ako to tam bude :-)
Profilova fotka
Ahojte tak som volala do centrumu, hovorila som z preváckarkou, vraj je tak objednanaá miestnosť v dome techniky na tú svadobnú výstavu, nič bližšie nevedela povedať, tak sa nechajme prekvapiť
Profilova fotka
simka9122008 si skušala pozisťovať infošky? :-) som fakt veľmi zvedavá na vstupné, ale myslím si že určite nedaju veľa ;-)
Profilova fotka
Hej, no ako vidíš nič som nezistila :-|
Profilova fotka
Nevadi :-)
Tak keď budú pýtať 7éčiek sa otočím na päte :D
Profilova fotka
No a mam po výstave :-( Nejdem....kvôli robote :-( a tak som sa tešila...ale čo spravim..nevadi :-p
Profilova fotka
Jooooooooooj Anicka, to ma mrzí
aj ja chcem ist :) ale 7e za to nedam..:D fakt radsej do kina :D
Článok sa načítava...
oni si robia reklamu..a ja im mam este 7e platit za to?:D
Profilova fotka
nevadi simka, dufam že aspoň nejaké fotky potom uvidim od niekadiaľ :-) alebo poprosim kamaratku nech foti všetko čo uvidi :-D
Kde ste poculi ze by to malo byt az 7e? To je neprimerane vela. Dufam, ze nie. Vsetko co som videla bol bilboard, ale cena vstupneho tam nebola. Ale kedze to organizuje salon Ceremony, ak sa nemylim, tak oni by mohli vediet.
cena na billboarde nie je preto aby ludia dopredu nevedeli ake je stupne... ak uz budeme pri vchodovych dverach a povedia vam napr, ze 5, alebo 7 € tak uz si poviete, co uz, ked uz som tu... ;-) ps: minuly rok bolo vstupne 2 € ... ci bude teraz 2, 5 ci 7 Buh vi ...
Profilova fotka
no pauzicka tak to si nemyslim ze kazdy ostane ked mu povedia ze je vstupne 7€ je to dost vela, :-S ja by som sa urcite otocila
No ja som bola na vystave minuly rok...strasne som sa tesila, lebo som potom v auguste mala svadbu...bola som ale sklamana, pretoze k stankom som sa ledva dostala, pretoze bolo strasne vela ludi a clovek sa musel doslova predierat...potesili ma aspon ruze, co nam rozdali....moj priatel, dnes uz manzel to nevydrzal, postavil sa niekam stranou a povedal, ze tu ma pocka :D .... a to,co sa mi tam pacilo som si aj tak uz nasla na nete predtym....myslim, ze keby si vybrali lepsie priestory, minimalne vacsie, bolo by to ovela lepsie....a aj tak sa mi vela veci zdalo predrazenych....takze tak
Profilova fotka
Nech sa nehnevaju, tu nejde o cenu, ale o princip... Preco svadobny priemysel nefunguje tak ako x ostatnych? Skoro vsetky stavebne, strojarske, stavbarske a ine veltrhy su free... firmy si platia za moznost prezentovat tazke peniazky a predsa sa im oplati hladat takymto sposobom partnerov alebo klientov... Ale svadba nie... hura system, ideme hrat ludom na city d dnom s velkym D.. ved svadba je "vo vacsine" iba raz, clovek je ochotni kvoli tomu urobit a obetovat kadeco... Takyto styl sa mi naozaj nepaci, platit, tacit sa, znasat skarede pohlady ked fotite a roztapat sa od vdaky za 10%ntnu zlavu... Pekne si za 7 eur kupim kilecko zmrzliny, sadnem za net a za hodinu mam pozbieranych ovela viac inspiracii..len dufam, ze takto to funguje uz iba na Slovensku, Uzbekistane, Afganistane, Pakistane a inych stanoch... ;o)
Profilova fotka
kacicqa uzasny komentar, velmi dobre som sa pobavila, za tych sedem eur kilo zmrzliny:):):) Myslim, ze do vecera mi bude naskakovat usmev na tvari, ked si na ten tvoj koment spomeniem:)
Naozaj to bude take drahe?
kacicqa nemám čo dodať k Tvojmu komentáru, trafila si do čierneho ;-)
Profilova fotka
zanabla...kedze treba setrit taq som to transformovala na 4 kila lidl zmrzky...marhulova, citronova a cokoladova ;o) a este mi zostalo pre krajcirku na povolenie siat ;o)
Profilova fotka
7€ ale dve osoby...
Profilova fotka
kacicqa :-) 8-) frajerskyy postreh v prahe su sice kdejake tiez za platbu....na nabytkovyy sme platili vstupne tusiim 250 czk na hlavu? nempamataam ale co viem je, ze to nem stalo za to :-N |-| ale svadobnyy tu bol free a tak je to mysliim spravne ;-)
Profilova fotka
my s buducim manzelom sa tam tiez chystame,ale 7eur sa mi tiez zda hrozne vela :-S ideme tam hlavne kvôli obrúčkam a pozvánkam lebo už máme vybraté a tak ale aj pri pozvánkach aj pri obrúčkach nám poradili nech prídeme na tú vystavu že tam to objednáme so zľavou tak neviem no
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Uf...asponze tak:) neviete v akom case sa tam najviac oplati ist? a ako dlho sa tam asi clovek zdrzi:)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?