Civilný sobáš vonku - rady a tipy

Ahojte. Chcem sa opýtať na vaše skúsenosti s civilným sobášom vonku. Chceme ho v záhrade pri stodole kde sa bude konať svadobná hostina. Najviac ma trápi scenár - čo ak bude pršať. Na úrad ísť veľmi nechceme, nepáči sa nám to. Ako ste to riešili vy? Takisto nejake rady čomu sa vyhnúť a na čo nezabudnúť. Riešili ste hudbu/speváčku na príchod? Veeeľmi pekne ďakujem! ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my plánujeme civilný sobáš vonku pri stodole, kde bude hostina. V prípade nepriaznivého počasia to asi presunieme do kaštieľa, ktorý je ani nie 5 minút napešo od miesta svadby. Ale myslím pozitívne, aby počasie vyšlo. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@nianida Ahoj, my by sme tiež chceli vonku, ale pritom to bude začiatok októbra. Rozmýšlala som, že ak by nepršalo veľa, tak by som radšej bola vonku aj s dáždnikmi. Ale to sú len moje úvahy. Jasné, že ak bude fakt škaredo tak to budeme musieť presunúť dovnútra. Chcela by som na obrad aj huslistky, tam by bol s tým dažďom asi ešte väčší problém 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež by som rada mala svadbu vonku, len prvotný termín čo sme so snúbencom vybrali mi naznačuje že nebude to ono 😂 22.10. Ale prosím poraďte mi, aký je poplatok za dodávajúceho z úradu ktorý príde na miesto svadby? 🙂 momentálne to neriešim ešte, lebo až budúci rok plánujeme svadbu, ak teda 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@mrs_foxxy ak je sobáš mimo úradnej miestnosti, tak 70 € a mimo úradne určenej doby ďalších 20 € 😉
Odpovedať
@amelie22 no presne to. Aj ja rozmýšľam nad hudbou. Chcela by som veľmi niečo ako sláčikové kvarteto ale nemám ani šajnu koľko by nám to navýšilo rozpočet. A potom tie obavy, čo ak bude pršať 😏. Každopádne myslím pozitívne. 🙏🏼😄
Odpovedať
@nikushka26 Super nápad👍🏼 skúsim aj ja prezistiť či niečo nemáme po blízku. Ďakujem 😊
Odpovedať
ahojte aj my budeme mať svadbu vonku vedľa hostiny a radšej ani nemyslím na to že by malo pršať lebo neviem kde pôjdeme. my platíme presne 210€ úradu, nemáme tam trvalé bydlisko a termín je mimo úradných hodín a ešte mimo obradnej siene. Tak to narátali. Hudbu riešim aj ja ceny mám od 200 a viac za 2 /3/4 osoby. začínam sa pohrávať s myšlienkov že mi to odohrá DJ ved bude stáť 50 metrov vedľa v stane.. len neviem či to bude dobre, no v prípade zlého počasia asi lepšie než husle flauta atd 🙂
Odpovedať
@jajanka30 u nás je to s úradom to isté.. Takže počítam s rovnakou sumou 😄. Čo sa týka kvarteta, huslí a pod. mne sa zatiaľ nepodarilo nájsť nič na východe (svadbu máme v okolí Prešova). Určite by som pre tu atmosféru volila tu živú hudbu..no áno, treba myslieť aj na nepriaznivé počasie a možno to nakoniec zmením na DJa aj ja keďže bude hneď vedľa v stodole.
Odpovedať
Profilova fotka
@nianida @jajanka30 tiež nám to takto dokopy vyjde
Odpovedať
Ahojte, my sme mali obrad vonku. Keby pršalo, asi by ma kleplo (jediná možnosť bola škaredá zasadačka hotela, našťastie bolo pekne). Dva postrehy na obrad vonku: dajte si pozor na vietor, aby prípadná výzdoba nelieta kade tade (na to nás upozorňovala prevadzkarka) a na slniečko svietiace do očí. Manželovi presvitalo slnko len cez stromy lesoparku a bolo to miestami nepríjemné, aj na niektorých fotkách kvôli tomu žmúri.
Odpovedať
Ahoj, aj my planujeme mat obrad vonku (10.9.), hudbu budeme mat DJ + cimbalovku, tak dufam, ze mi odohraju aj obrad 😄 minuly september sme boli na svadbe, tiez mali obrad von a podarilo sa mi postavit do mraveniska a pocas obradu pieklo slnko, tak som zvedava co ma bude cakat ked budem ja nevesta 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@candicecharlie 😂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Inak bolo by super keby tu niekto dal aj take realne foto z obradu vonku na SK.. Take kde vidno rozlozenie vyzdobu. samozrejme na nete je kopec foto zo zahranicia, ale u nas to moze byt dost rozdiel... Dik
Odpovedať
Profilova fotka
@jajanka30 keď si pozrieš nejaké agentúry čo robia výzdoby a ich fotky tak je tam plno fotiek z obradov vonku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?