Hľadá sa oddávajúci na svadbu - Bratislava a okolie

Ahojte, viete o niekom, kto by nás vedel oddať, nakoľko zástupcovia obce, kde sa bude konať svadba, neoddávajú mimo úradu? Išlo by o neformálny obrad, najprv by sme sa vzali aj formálne na úrade. Prosím poraďte niekoho, kto s tým má skúsenosti. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež premýšlam nad niekým takým kto by nás bol ochotný tak naoko zobrat ....ze sa zoberieme iba so svetkami na pred rodinou a oriatelmi nás uz len tak akoze zosobási
Odpovedať
aj ja potrebujem takého oddavajuceho. ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, taktiez sa hlasim, hladam oddavajuceho na 17.07.2020.
Odpovedať
Baby, našli ste niekoho??? Ja stále nie 😞 poraďte prosím 😞
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Baby skúste napísať do nejakej svadobnej agentúry niektoré to zvyknú robiť. Alebo sa to dá v rámci kamarátov, ktorých poprosiť a ak vám pripravia miesto na obrad hotel, reštaurácia alebo tiež agentúra, tak sa to da. My to budeme mať tiež takto a nám služby ponúkla reštaurácia teda manažér.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte baby, podarilo sa vám nakoniec niekoho zohnať? Tiež práve niekoho hladám a s kamarátov a rodiny sa na to nikto netrúfa. :/ Budem vďačná za každú radu!
Odpovedať
V Petržalke v technopole je pani čo takto za 300€ vás príde oddať 😊 my sme chceli mať svadbu v Castel Mierovo ale kvôli tomu že nerobia výjazdy tak nám poradili v technopole to poriešiť len nepamätám si meno tej pani 😕 skúste napísať email oni vám už poradia 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@domi1123 Dobrý deň, píšeme Vám správu 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?