Obrad

Dobrý deň chcem sa opýtať, či je lepšie obrad o 13.00 alebo 15.30. V kostole už jedna omsa o 14.00 je. Fotiť sa chceme hneď po obrade cca 30 min. Ďakujem za každú radu
Odpovedať
@jozefina15 Záleží, či je to začiatok alebo koniec októbra. Na nete si viete pozrieť, kedy zapadá v daný deň slnko a aj podľa toho sa orientovať. Sobáš v kostole s omšou trvá cca 45 min + gratulácie. Zarátajte si aj presun na miesto fotenia a podľa toho by som uvažovala, či to pri sobáši o 15:30 hod. stíhate do západu slnka. Zároveň si zvážte, čo všetko chcete do obradu stihnúť - či len kaderníčku, kozmetičku a obliecť sa, alebo aj odobierku. Tiež to, koľko vám trvá presun z domu do kostola. A aj to, či bude po sobáši hostina, kde budú hostia, kým sa pôjdete vy fotiť a pod.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jozefina15:

Dobrý deň chcem sa opýtať, či je lepšie obrad o 1…
@jozefina15 ja by som si určite vybrala o 15,30 hod to je tak akurát, o 13 hod je za mňa veľmi skoro
Odpovedať
Tiez si myslim ze radsej tu poobednu hodinu by som zvolila.
Odpovedať
Ja by som tiez isla do tej neskorsej hodiny. ale zaleyi aj o kolkej zacina hostina a ako dlho sa planujete fotit
Odpovedať
ono to fotenie vobec nemusi byt v ten den, viaceri sa tak fotia a nelutuju :) takze zariadit sa to skutocne da roznymi sposobmi. je to len na vas.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?